ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Закарпатські письменники візьмуть участь у Міжнародному літературному фестивалі у Львові

  25 февраля 2024 воскресенье
  Аватар пользователя Гость
  Неопределенный

  Закарпатські письменники візьмуть участь у Третьому міжнародному літературному фестивалі у Львові, який відбудеться в рамках Форуму видавців. Всього на фестиваль приїде понад 50 письменників з 20 країн світу.

  Письменники із Закарпаття матимуть декілька нагод прадувати читачів. Зокрема, у п'ятницю, 12 вересня, о 16.00 зі сцени біля Львівської ратуші відбудеться презентація „Західного фронту молодої поезії", в рамках котрої поет Андрій Любка читатиме нові вірші. А о 17.00 в музеї Порохова Вежа відбудеться сольний авторський вечір поезії Андрія Любки, а модеруватиме це дійство відомий письменник Тарас Прохасько. В цей же день о 19.00 закарпатський поет Андрій Любка виступить у півторагодинному поетичному тандемі (велика зала театру „Воскресіння") з одним із найвідоміших сучасних російських поетів Фьодором Сваровскім, а модеруватиме тандем, як це не дивно, грузин Завен Баблоян.
  А у суботу, 13 вересня, о 16.00 біля Львівської ратуші на центральній сцені відбудеться півторагодинна презентація другого альманаху „Джинсове покоління" – „Корзо", укладеного відомим письменником Михайлом Рошком. „Презентуватимуться" Михайло Рошко, Петро Мідянка та Лесь Белей, а вестиме захід Андрій Любка.
  Графік презентацій книжок на самому Форумі видавців буде оголошено пізніше.

  НЛО „Ротонда"