ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Закарпатські УСБУ, УМВС та прокуратура закликають до толерантності та виваженості при проведенні виборчих пропагандистських заходів

  20 января 2021 среда

  Сьогодні в Ужгороді, Мукачеві, Тячеві, Хусті планується проведення мітингів-телемостів на підтримку кандидата на пост Президента України Віктора Ющенка. Аналогічні заходи відбудуться і в деяких інших містах нашого краю. На перший погляд здається, що це лише одна із багатьох акцій, котрі відбуваються у рамках передвиборчої кампанії 26 претендентів на найвищий державний пост. Нагадаємо, що відповідно до Конституції України (ст.39) громадянам надано право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації. Про проведення таких заходів повинні завчасно сповіщатися органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування.

  Невідомо чому, але мітинги чи то з особистою участю Віктора Андрійовича, чи організовані його прихильниками зазвичай супроводжуються ексцесами. Згадаймо хоча б прикрий інцидент у травні ц.р. в Мукачеві, коли під час мітингу, організованого міським об'єднанням "Просвіта", міською організацією "Конгресу українських націоналістів" та іншими громадськими формуваннями проющенківської орієнтації, працівники міліції затримали громадянина С., який мав при собі чотири димові шашки. Вибухівку, як встановило слідство, мукачівець мав намір застосувати у натовпі з метою дестабілізації громадсько-політичної ситуації в місті. У зв'язку із збільшенням кількості різноманітних пропагандистських та масових заходів на території Закарпаття Управління СБУ, УМВС і прокуратура області закликають їх учасників дотримуватись виваженості, толерантності, виконання вимог чинного законодавства з метою недопущення напруженості у регіоні. В цей непростий момент завжди слід пам'ятати, що усі ми громадяни України і, попри політичні уподобання, нашим першочерговим завданням є збереження контитуційних прав, злагоди, миру та безпеки у державі, сказано в спільній заяві УСБУ, прокуратури, УМВС України в Закарпатській області.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору