ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Закарпатский блок Витренка возглавил ...настоятель Ужгородского православного собора

  28 ноября 2020 суббота

  Настоятель Ужгородского православного кафедрального собора протоиерей отец Сидор, в прошлом году совершивший громкий переход из пламенных сторонников Януковича в «Народную оппозицию» имени Натальи Витренко в регионе.О новой трансформации неуемного батюшки сообщила сама Наталья Михайловна. 3 февраля она побывала в Ужгороде и провела встречу с журналистами, где заявила, что отец Димитрий Сидор возглавил список в кандидаты в Закарпатский облсовет от ее блока.

  Напомним, что в период теплых отношений с местными социалистами, депутат облсовета отец Сидор не только обустроил в своем православном Храме себе приемную, но и «поселил» в святом месте еще и общественную приемную Александра Мороза.

  Объясняя свой новый выбор, о. Сидор заявил, что не стал членом ПСПУ, а только вошел в избирательный список блока «Народная оппозиция», так как только она защищает интересы Закарпатья (а именно – признание русинской национальности и самоуправление края).

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Сорок третий в списке и возглавляет обласную ячейку? Поработает на благо 3-4 первых мест в партии и останется ни с чем:/ Мда...

  Аватар пользователя Гость

  Видели бы вы их на пресс-конференции. Оба ненормальных так смотряться рядом. Он поп, а она как попадя - типичная пара грешников, которые считают себя богобоязными.

  Аватар пользователя Гость

  Ось тепер надіюсь мої Закарпатці вам відкриються очі на те хто так усердно підтримує русинство і для чого.
  Проросійський курс влади неминуче призведе нашу країну до національної катастрофи, втрати суверенітету, позбавить Україну перспективи відродження як високорозвиненої індустріально-аграрної державию

  Тільки інтеграція в Євросоюзі можливе відродження промисловості, сільського господарства, науки, культури і духовності, забезпечення суверенітету України.
  Система безпеки стане надійним гарантом суверенітету наших країн в соїзі з НАТО. Ваажливим елементом буде виведення Чорноморського флоту РФ з Севастополя ,тільки тоді ми відчуємо що ми вільні від імперського ярма.
  Такий блок який має в своїй програмі ліквідації України як держави взагалі неможна допускати до виборів.Всякій демократії є рамки розумності вона не повинна переходити в анархію ,демократія це строгі правила які потрібно виконувати,дотримуватись в т.ч. і Вітренківцям.Ви тільки подивіться що вони проголошують:
  ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ - У НОРМИ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ
  Ми запропонуємо зміни до Конституції на принципах, закріплених у Європейській хартії про місцеве самоврядування, Європейській хартії про громадянство, Європейській соціальній хартії, Європейській хартії регіональних мов або мов меншин, Рамковій Конвенції про захист національних меншин, Європейській Конвенції про захист прав і основних свобод людини для запезпечення:
  - повновладдя рад депутатів трудящих;
  - федеративного устрою України;
  - автономії Закарпаття і Галичини;
  - подвійного громадянства;
  - державного статуса російської мови;
  - ліквідації недоторканності депутатів, президентів і суддів;
  -відклику депутатів і встановлення їхньої зарплати на рівні середньої по промисловості;
  -обираємості суддів;
  якщо ви добре вдумаєтесь то побачите що під шапкою Європейської демократії Вітренківці пропонують знищити нашу рідну мову,давши право державності російській,під шапкою демократії пропонують розірвати Україну на Пудкарпаття ,Галичину,Крим,Східну Україну-узаконити імперський принциб роздвоюй і властвуй.Щодо подвійності громадянства то це вже давно світ питання добре вивчив і звичайно його можна надати Україна і Європейський союз но ні в якому разі не Росії.Наші люди переконались в тому хоча б на тому, як бувші Януковичівські слуги втікали в Росію коли за ними котивсь клубок криміналу який до речі ще до цих пір не розпутався.Ще до цих пір не притягнуто до відповідальності людей за вбивство ректора Сливки.
  Є звичайно і хороші тут пропозиції щодо недоторканості депутатів,але це тільки слова , як і все інше бо до цих пір ,ви не заявили і непровели в Верговній раді шляхом закону що з себе знімаєте всю депутатьську шупку.Та ні тут ви мовчите.Ось вам і ваше депутацьке лице.Брехливе і обманливе як вся імперська система.Тепер вернусь до питання мови і президенства

  … На москалів не вважайте, нехай вони собі пишуть по-своєму, а ми по-своєму. У їх народ і слово, і у нас народ і слово. А чиє краще, нехай судять люди.
  Тарас Шевченко

  Народу України потрібно мати сильного президента.Без всякого сумніву рішення було прийнято більшістю яка неподумала про майбутнє України.Крім того все це робилось проти тотатітаризму Кучми.Але коли йде поширення російської імперської ковдри ,потрібно зараз зважити про такий крок як чи варто відбирати права в президента,чи варто переводити нашу країна на парламентський тип чи варто б залишити президенсько-парламентський .Теперішній стан може привести до розпаду держави Україна,про що мріє Росія і її прибічники Панславізму.Без сумніву треба надати більші права премєру,але і не відбирати права від Президента ,який мав можливість тормозити антиконституційні і антиукраїнські кроки парламенту.В парламенті повинна формуватись коаліція і опозиція, але ці дві групи повинен стримувати

  Аватар пользователя Гость

  стримувати від надмірно агресивних кроків президент,Він повинен бути гарантом конституції.Але якщо і він порушить її то процес імпіченгу повинен бути більш простим ,а не як досі це було.Не все добре те ,що має Америка,не все добре те,що має ЄУ.А яка доброта нас гріла в обіймах Росії це знає кожний ,взяти б хоча голодомор який сапровадив царсько-русійсько-сталінський режим.
  Ми повинні йти шляхом який би розвивав нашу націю ,шляхом який вибрав наш народ ,а не тим який пропонують йому іноземці,та такі партії як Вітренківські-Зюганівські блоки.Ми неповинні забувати про те ,що наша мова є на грані зникнення,а це значить вимирання народу.
  Українська мова - національне надбання українського суспільства,вона повинна охоронятися та підтримуватися державою.Мовна політика як одна із складових частин державної має бути спрямована на забезпечення оптимального функціонування української мови в усіх сферах життя українського суспільства,їх подальшого розвитку та взаємодії.Українська мова ,виконуючи інтеграційну функцію є важливим чинником зміцнення державності,забезпечення культурного та економічного розвитку нашої країни.
  Поки живе мова в устах народу,доти живий і народ,нема насильства більш нестерпного , як те , яке прагне відняти народу спадщину ,створену численними поколіннями його предків- ці крилаті слова сказав Т.Г.Шевченко.А К.Ушинський продовжуючи цю тему в свій час говорив:"Відберіть у народу все- і він все може повернути;але відберіть мову - і він ніколи вже більше не створить її;вимерла мова в устах народу-вимер народ.Та якщо людська душа здригається перед убивством однієї недовговічної людини , то що ж повинна почувати вона , зазіхаючи на життя багатовікової особистості народу?".
  І в той час коли піднімаються голови антиукраїнства з викриками другої державної мови ,ми повинні бути надзвинай обачливі в виборі.Нашому поколінню випало складне,але почесне завдання - відродження української мови,відродження держави,відродження нації.І виконати його - наш громадський обовязок.Ці слова підтверджують і студенти Дніпропетровської державної медичної академії в своїх рефератах про стан української мови в сучасній Україні які можете прочитати на сайтах інтернету.
  Український народ пробудивсь від довгорічної національної сплячки ,будує свою державу,свою долю і хоче ,щоб вона була на рівні інших Європейських народів

  Аватар пользователя Гость

  Як же можо построить незалежность подкладываясь в еврейсоюз