ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Закарпаття: Голоси, віддані за соціалістів, приписувалися на користь НУНС?

  25 марта 2023 суббота

  Адвокат Валерій Кочетов, що був представником Соціалістичної партії у Вищому адміністративному суді, обвинувачує блок Юлії Тимошенко в крадіжці голосів у блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" на виборах Верховної Ради.

  На його думку, основні фальсифікації виборів відбулися при підрахунку голосів і уточненні протоколів. "Приміром, при підрахунку береться пачка бюлетенів за Мороза й перекладається за БЮТ, найбільше бюлетенів, як показує вивчення протоколів, переклали на користь БЮТ", - говорить Кочетов.

  З його слів, у Закарпатській області голоси приписувалися на користь НУНС. "В інших регіонах найбільше крав БЮТ, причому найбільше в НУНС", - говорить він.

  На його думку, причиною такої ситуації стало те, що близько 65% членів окружних і дільничних виборчих комісій були представниками БЮТ - тому що комісії формувалися в короткий термін, у багатьох партій просто не вистачило людських ресурсів.

  "У результаті такого законодавчо освяченого сум'яття фактично в 18 областях комісії були повністю підконтрольні БЮТ, таки чином БЮТ одержав інструмент впливу на підрахунок голосів", - зазначає юрист.

  На думку Кочетова, реально й без фальсифікацій БЮТ міг набрати 24% голосів.

  При цьому він назвав політичним підкупом передвиборну обіцянку БЮТ не проводити призов до армії з 2008 року.

  Як повідомлялось раніше, 25 жовтня Вищий адміністративний суд дозволив Центральній виборчій комісії публікувати офіційні результати виборів Верховної Ради.

  21 жовтня, Вищий адмінсуд почав розгляд законності дій ЦВК із встановлення результатів виборів Ради.

  Представник Соціалістичної партії у Вищому адміністративному суді Валерій Кочетов заявляв, що на його адресу надходили погрози з боку представників блоку Юлії Тимошенко, повідомляють "Українські Новини".

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору
  Похожие новости