ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Закарпаття: На підприємця, який зателефонував до Києва по телефону довіри оголосили полювання ...митники!

  25 ноября 2020 среда

  На підприємця із Закарпаття оголосили полювання. Це сталося після його дзвінка до Києва по телефону довіри в Державну митну службу. "Знайти і знищити" - приблизно під таким девізом митники з Рахівського району почали активно розшукувати того, хто на них "стукнув" у столицю, повідомляє "Голос України"До редакції газети "Голос України" подзвонив чоловік, який назвався другом цього підприємця. Він прочитав у "Голосі України" статтю про прес-конференцію глави Держмитниці Володимира Скомаровського з коментарями до його тез київських бізнесменів. "Те, що робиться в Києві, - квіточки порівняно з тим, що коїться в нас, - пояснив свій дзвоник житель Рахівського району. - Мій товариш розповів по телефону про численні факти порушень, про те, хто й у якому розмірі бере хабарі. На щастя, йому вистачило глузду назватися вигаданим прізвищем. І через якийсь час ті здирники, яких він "здав", почали в нього і його колег питати, чи не знають вони бізнесмена саме з тим прізвищем, що він вигадав. При цьому на його адресу звучали відверті погрози".

  Той, хто дзвонив, також розповів про особливості запровадження в їхньому районі "єдиного вікна". Виявляється, в єдине вікно справді долари не впхнеш.

  Тепер по них митники приходять до підприємців додому або ж призначають зустрічі на нейтральній території. Де немає відеокамер. Крім того, панові

  Скомаровському бізнесмени Закарпаття радять змусити своїх підлеглих подавати декларацію не тільки про доходи, а й про витрати. "Звідки у митника, в родині якого не працюють ані дружина ані син, дві новенькі іномарки? - поставив риторичне запитання наш співрозмовник. - Напишіть, що нічого в митниці не змінилось!"  visnyk

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  А хіба тільки ДАІ та митники беруть хабарі?
  Подивіться, що ртоблять інженери з інвентаризації, які хабарі вони берутьі як живуть (один тільки приклад про конкретну особу з бюро інвентаризації у Києві: машина, щойно збудований трьохповерховий дім, відпустки за кордоном, а працює в сім'ї з 4-х осіб тільки вона одна)А це ж зовсім рядові службовці. І цілого життя їм не вис тачить, щоб чесно заробити такі гроші, які вони мають на хабарях. Скільки ж беруть їх начальнимки! Щоб боротись з хабарями, неодмінно треба ввести декларації на доходи і витрати. Тоді і стане ясно, хто є хто! А так, то не боротьба, а сміх. І не хочуть таких декларації самі депутати, бо тоді майже ніхто з них не зможе пояснити, де взяли гроші на таке шикарне життя! А насамперед, цього не хотів наш перший президент Кравчук. бо тоді б всім стало ясно, що перший злодій - це він!

  Аватар пользователя Гость

  Цілком згоден з попереднім коментарем.Як жерли з кормушки,так і далі жруть,як грілися біля вогню ,ті що ближче до ньго,так і гріються біля нього далі.А простий люд як бідував так і бідує.Що то за пенсії за стаж роботи 40 років.І взагалі-повне розчарування.

  Аватар пользователя Гость

  Цілком згоден з попереднім коментарем.Як жерли з кормушки,так і далі жруть,як грілися біля вогню ,ті що ближче до ньго,так і гріються біля нього далі.А простий люд як бідував так і бідує.Що то за пенсії за стаж роботи 40 років.І взагалі-повне розчарування.