ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Закарпаття: технологія ADSL дозволяє телефонізувати навіть гірські присілки

  24 июля 2019 среда
  Аватар пользователя uzhgorod

  Закарпатська філія ВАТ "Укртелеком" постійно розширює і модернізує систему зв язку, з являються новітні послуги, підвищується якість та надійність засобів комунікацій.

  На мережах у гірському краї нині, до речі, експлуатується 325 АТС, з них 265 — у сільській місцевості. 32 відсотки АТС — це нові цифрові,- за останній рік Тх кількість зросла на 7,3 відсотка. На Р93ВИТОК телекомунікаційної галузі області торік філією направлено 46,3 млн. грн. капітальних інвестицій, що на 47 % більше, ніж у 2003 році. У нинішньому році запланований загальний обсяг інвестицій складає 49,2 млн. грн. Якщо торік філією збудовано і введено в експлуатацію міських та сільських АТС загальною ємністю 18,1 тисячі номерів, то в цьому році передбачається ввід ємності номерів у розмірі 27,4 тисячі, зокрема у м. Рахів — 1024, смт Великий Бичків — 2400, у Воловецькому районі — 2720, у Перечинському — 1472, у Великоберезнян-ському — 1172, Міжгірському — 2432 (14 АТС), Тячівському — 4898 (17 АТС), Хустському — 80» та Ужгородському районах — 9364.

  Серед нових видів послуг — впровадження "Відкритого доступу" до Інтернету, що дасть можливість підключення абонентів телефонної мережі до Інтернету без підписання додаткового договору. Крім того, користувачі Інтернету м.Ужгород, м.Чоп, Свалявського, Воловецького, Рахівського, Іршавського, Тячівського, Виноградівського і Хустського районів зможуть відчути перевагу високошвидкісної передачі даних (від 32 Кбіт/с до 8 Мбіт/с) за технологією ADSL.

  Впровадження пілотного проекту фіксованого абонентського радіодоступу за технологією DЕСТ в Хустському районі дозволить телефонізувати малонаселені гірські присілки в районі с.Липча (512 абонентів ). Ця технологія буде використана вперше в Україні. У перспективі аналогічну систему заплановано впровадити і в Рахівському районі.

  Закарпатська філія активно дбає і про телефонізацію громадян пільгової категорії. Вже у 2005 році телефонізовано помешкання 338 таких громадян (інваліди, ветерани війни, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, громадяни інших категорій, які мають пільги згідно з чинним законодавством).

  Напередодні 60-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні особливу увагу приділяємо її учасникам. На сьогодні уже встановлені телефони в оселях 51 ветерана війни, а до 9-го травня планують надати цю послугу ще 25 ветеранам.  Наталія ЧАТУРОВА, помічник директора по зв’язках із громадськістю та пресою Закарпатської філії ВАТ "Укртелеком".

  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору