ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Закарпаття: з початку року загальний обсяг роздрібного товарообороту в системі споживчої кооперації склав 68,5 мільйона гривень

  26 января 2021 вторник

  Це на 7 мільйонів гривень більше, ніж торік. Виробництво товарів народного споживання в галузі склало майже 13 мільйонів гривень. Є зростання і у виробництві товарів непродовольчої групи.

  Про це, як стало відомо “UA-REPORTER.COM”, йшлося на зустрічі голови Закарпатської облдержадміністрації Івана Різака та голови Закарпатської облспоживспілки Василя Цапа. На переконання керівника краю, динаміка зростання ще не відповідає реальним можливостям системи. Має місце низка недоліків. Зменшилися обсяги оптового товарообороту, заготівель сільсько-господарської продукції. Із наявних 55 заготівельних пунктів працює 38. Збитково працювали 7 підприємств, а прибуток деяких підприємств торгівлі та громадського харчування становить в середньому 106 гривень на місяць. Низькою залишається середня заробітна плата: вона на 40 відсотків менша, ніж у середньому по економічній галузі області.

  На думку Івана Різака, аби виправити ситуацію, слід ефективніше шукати додаткові резерви, працювати над перспективами, зміцнювати матеріально-технічну базу галузі.


  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору