ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Активісти подадуть позов до ГПУ на силове правосуддя судді Чванкіна

  23 ноября 2020 понедельник
  Аватар пользователя Викривач Корупції

  Сергій Чванкін

  Голова Київського районного суду Одеси на власну прес-конференцію запросив журналістів і 15 молодиків спортивної статури, які влаштовували провокації та погрожували журналістам «СтопКору».

  Перебуваючі на прес-конференції журналісти «СтопКору» спробували задати судді “не зручні” для нього питання щодо його спадків і фінансування власної громадської організації "Асоціації слідчих суддів України" і тим самим наразили себе на небезпеку.

  «Ще перед початком заходу нас зустріли 15 молодиків. Такий зазвичай називають не інакше як тітушки. На вході вони почали нам погрожувати, обіцяли, що ми не виїдемо живими з Одеси. А вже на самій так званій прес-конференції ставили Чванкіну зручні запитання. Під час нашої спроби дізнатись про приховані статки судді та тещу, яка придбала йому будинок за мільйон доларів у так званому лакшері кооперативі в Одесі, молодики починали кричати, вигукували, що «Київський районний суд міста - найкращий» та інші подібні фрази», - передає з місця подій журналістка «СтопКору» Ася Глуцька.

  тітушки судді Чванкіна

  На методи «доведення правди» судді Чванкіна зреагували дружні до журналістів громадські організації, і склали колективний позов до ГПУ додавши до нього факти силового правосуддя голови Одеського суду.

  Додамо, що журналісти приїхали на зустріч із суддею, щоб нарешті дізнатись про його незадекларовані статки, тещу-мільйонерку, яка придбала для нього будинок в елітному районі Одеси, та фінансування його громадської організації. Раніше, Чванкін уникав зустрічі зі «СтопКором», хоча особисто запросив журналістів в Одесу.

  Рейтинг: 

  Комментарии

  Аватар пользователя Лара-блогер

  Не лише народ, а й судді вже не вірять в правосуддя і цивілізоване доведення істини - тітушки одеського судді Чванкіна загрожують життю журналістів!

  Аватар пользователя Дисциплінарна палата

  потрібно до Вищої кваліфікаційної комісія подати скаргу на незаконне рішення судді аби розглянули дисциплінарне за незаконне прийняте рішення