ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Ліберастія в дії. Американський конгресмен узаконить содомітсько-збочені відносини

  26 июня 2022 воскресенье
  Аватар пользователя ВО Тризуб

  71-річний Франк і 42-річний Ріді проведуть церемонію «одруження» в Массачусетсі, де одностатеві шлюби дозволені з 2004 року. Дата церемонії поки не визначена. Відносини Френка й Ріді, який працює фотографом, продовжуються вже п'ять років.

  Френк представляє в Палаті представників один з округів Массачусетсу. У листопаді 2011 року він підтвердив, що в 2012 році переобиратися не планує. Як повідомляє Reuters, Френк говорив, що не хоче померти у Конгресі.

  Вперше Френк був вибраний в Палату представників в 1980-му році і з тих пір кілька разів переобирався. Про свою нетрадиційну орієнтацію він оголосив в 1987 році. Френк став одним з перших американських політиків, що відкрито заявили про свою нетрадиційну орієнтацію.

  У Палаті представників Френк в 2007-2011 роках обіймав посаду голови комітету з фінансових послуг. Він був автором закону про реформу фінансового регулювання в США. Його роботу високо цінував президент Барак Обама.

  Раніше Френк заявляв, що хотів би написати книгу про історію руху за права педерастів. Він також має намір присвятити вільний час викладанню.

  В даний момент одностатеві «шлюби» допускаються у шести штатах, а також в столичному окрузі Колумбія. Вперше вони були узаконені саме в Массачусетсі. Обама пообіцяв, що згодом такі шлюби будуть визнані по усій країні.