Укрспецекспорт спростував заяву віце-прем'єр-міністра Грузії Георгія Барамідзе і заявляє, що Київ уже близько двох років не співпрацює з Тбілісі у військовій сфері.
Про це йдеться в заяві Управління інформаційної політики Укрспецекспорту у відповідь на висловлювання Барамідзе.
"Близько двох років між Україною і Грузією не відбувається співпраці в сфері надання товарів і послуг військового та спеціального призначення", - сказано в заяві.
В Укрспецекспорті зазначили, що здійснюють військово-технічну співпрацю з іншими країнами в суворій відповідності з міжнародними зобов'язаннями України і під контролем Державної служби експортного контролю.
У компанії також зазначили, що за повідомленням Укрінформу Державна служба експортного контролю України близько двох років не отримувала звернень щодо експорту товарів військового призначення до Грузії.