ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Українські дороги визнані одними з найгірших у світі

  03 октября 2022 понедельник
  Аватар пользователя Палінкаш Іван Іванович

  Більшість людей у світі (59%) задоволені станом місцевих доріг та автомобільних доріг. Про це йдеться в дослідженні інституту Gallup, проведеного у 148 країнах світу у 2011 році. Найвищий рівень задоволеності — в Азії (66%), а найнижчий у країнах Африки на південь від Сахари (36%) та колишнього Радянського Союзу (36%) — двох регіонах, де дорожня інфраструктура або погана, або взагалі відсутня.
  У колишньому Радянському Союзі, де трохи більше однієї третини жителів задоволені регіональними дорогами і шосе, дорожній рух пов’язаний із найбільшим ризиком, пише «Корреспондент».
  Поганий стан доріг, небезпечне водіння та неефективне виконання законів і нормативних актів, усе це призводить до великої кількості ДТП та численних жертв. У країнах колишнього СРСР найнижча задоволеність регіональними дорогами і шосе в Україні, де дороги не ремонтуються, а також часто не вистачає освітлення або дорожніх знаків.
  Такий самий рівень спостерігається і в жителів Африки на південь від Сахари, де дорожня інфраструктура практично відсутня.
  http://newstime.com.ua/society/item/2231-opituvannya-ukrayinski-ta-rosiyski-dorogi-viznani-odnimi-z-naygirshih-u-sviti