ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Запрошуємо на громадські слухання „Разом відродимо зелений і квітучий Ужгород”

  28 марта 2020 суббота
  Аватар пользователя UZURAZ

  Ініціативна група ужгородців у складі представників громадських організацій з коаліції „За майбутнє Ужгорода”, екологів і біологів, медиків і зелених дизайнерів та аматорів озеленення й квітникарства, просто небайдужих жителів міста оголошує про проведення відкритих громадських слухань із проблематики озеленення та благоустрою „Разом відродимо зелений і квітучий Ужгород”. До участі запрошуються як мешканці міста, так і відповідальні керівники структурних підрозділів та депутати Ужгородської міської ради.

  Планується розглянути 7 основних питань:

  1. Зелене будівництво та стратегія розвитку міста Ужгорода. Чи існують довгострокова політика й програми зеленого будівництва у місті?

  2. Генеральний план розвитку міста в розрізі забудови та розташування парків, скверів, зелених зон, алей, квітників. Чому зменшуються їх площа на одного жителя в місті й кількість?

  3. Зелене господарство на загальноміських і прибудинкових територіях. Хто в Ужгороді господар і управлінець зеленими насадженнями?

  4. Зелені насадження та екологія міста і здоров’я мешканців, туристів, гостей. Якими є тенденції й кореляції в місті Ужгороді?

  5. Участь бізнесу, неурядових організацій, мешканців і влади у відродженні зеленого й потопаючого у квітах Ужгорода, привабливого для туристів та інвесторів. Що потрібно для гармонізації взаємодії всіх зацікавлених сторін громади?

  6. Екологічне виховання школярів і молоді міста. Чи доповнюється теорія практикою в навчальних закладах та сім’ї?

  7. Унікальний зовнішній зелений пояс міста. Хто відповість за забруднення територій і захоплення земель лісового масиву мікрорайону Шахта?

  За підсумками виступів, обговорень і дискусій планується прийняти рішення, в якому буде викладено бачення проблем та шляхів їх вирішення з позицій експертів і громадськості, а також рекомендації міській владі щодо вдосконалення політики і практичних дій з озеленення й благоустрою територій міста та його зеленого поясу за межами міської забудови та звернення громадських слухань до всіх мешканців міста з конкретними пропозиціями щодо активної участі в нових ініціативах із відродження зеленого й потопаючого у квітах Ужгорода, бережного ставлення до унікального зеленого поясу міста.

  Оргкомітет звертається до керівників ОСББ, ЖХБК, будинкових комітетів, органів самоорганізації населення, неурядових організацій, мешканців міста: з метою кращої підготовки та предметного аналізу фактичного стану проблематики озеленення міста подавайте свої пропозиції, критичні звернення в письмовій формі особисто, поштою, факсом або Е-mail до 14 травня 2010 року за адресою: Оргкомітету громадських слухань, 88000 м. Ужгород, вул. Кошицька, 7, РМЕО „Екосфера”; факс: 61-58-52, тел.: 2-81-94.

  E-mail: ekosphera@hotmail.com.

  Громадські слухання заплановано провести 18 травня 2010 року з 14.00 до 16.30 в актовому залі засідань Навчального центру профспілок (м. Ужгород, вул. Собранецька, 150, 2-й поверх, будинок навпроти аеропорту).

  Оргкомітет на основі коаліції міських НУО „За майбутнє Ужгорода”

  Рейтинг: