ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Брензовича та Бочкор внесли до списків сайту "Миротворець"

  20 января 2021 среда
  Аватар пользователя Роман Караєв

  Голова Товариства угорської культури Закарпаття (КМКС) Василь Брензович і член Європарламенту від партії «Фідес» прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана Андрея Бочкор потрапили до бази даних відомого проекту "Миротворець".

  Раніше СБУ провела обшуків в лідера КМКС і угорського фонду "Еган Еде".

   

  Закарпатської ОДА, а віднедавна - очільник Закарпатської облради Олексій Петров, Брензовичу готують підозру про злочин.

  Ймовірно з цієї причини Брензович покинув Україну.

  При цьому прокуратура Закарпаття відмовляється коментувати ситуацію з повідомленням про підозру Брензовичу

  Андрею Бочкор внесли до списків "Миротворця" за "порушення законодавства України про громадянство шляхом отримання другого громадянства", за "замах на суверенітет і територіальну цілісність України" та за "перевищення службових повноважень".

  Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, євродепутатка від закарпатських угорців Андреа Бочкор відіграє одну з ключових ролей у провокуванні українсько-угорського конфлікту.

  У 2019 році ТУКЗ в особі В.Брензовича заявляв про "переслідування" і "залякування" владою "екстремістським" "Миротворцем" угорців з метою "вигнання із батьківщини".

  За даними Вікіпедії, Центр «Миротворець» — неурядова організація, що займається дослідженням ознак злочинів проти основ національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку. Центр проводить контррозвідувальні операції, які викликають активну протидію російських спецслужб, що розгорнули полювання на його співробітників.

   

   

  Рейтинг: