ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Володимир Чубірко

Читати Київ

  22 октября 2020 четверг
  Аватар пользователя Ирина GEM

  В столиці з’явилися реально-віртуальні літературно-архітектурні артефакти, поєднані в унікальний екскурсійний маршрут

  Двадцять «конвертів» з цитатами українських поетів і прозаїків, присвяченими місту взагалі чи конкретній локації, віднедавна з’явилися в різних точках Києва. Спеціальний QR-код на «конверті» легко переносить на сайт проєкту, де можна прочитати повніший текст, дізнатись більше про місцину, про автора та Київ у його творчості.
  Засновниці проєкту «Читати Київ» – Дарія Лисенко та Вікторія Назаренко – головною метою вважають включення текстів українських письменників у символічний простір міста. Відтепер, гуляючи Києвом, можна справді читати місто завдяки рядкам з творів українських класиків та сучасних авторів: від Івана Нечуя-Левицького до Юрка Позаяка. На сайті проєкту також можна знайти онлайн-квест, незабаром буде опублікована повноцінна відеоекскурсія.

  Авторки впевнені, що «конверти» стануть не лише частиною екскурсійних маршрутів столицею, але й «наочними посібниками» для школярів та студентів, які вивчають українську літературу. Авторки також кажуть, що 20 «конвертів» – це лише початок, і сподіваються на продовження проєкту в Києві та його поширення на інші міста України.
  Проєкт здійснюється за підтримки Українського культурного фонду.
  Детальніше на сторінках у соціальних мережах:
  Cайт: https://readingkyiv.net
  Facebook: https://cutt.ly/wfRYPqL
  Instagram: https://cutt.ly/pfAvRqY

  Рейтинг: