ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Стенд Закарпаття на Міжнародній туристичній біржі в Лондоні привертає увагу відвідувачів

  24 января 2021 воскресенье

  Сьогодні у Лондоні розпочала роботу Міжнародна туристична біржа "WTM – 2004". Український туристичний стенд на виставці відкрили Надзвичайний і Повноважний посол України у Великобританії Ігор Мітюков та заступник голови Київської міської державної адміністрації Михайло Поживанов.

  Коментуючи цю подію, Михайло Поживанов, зокрема, зазначив, що "спільний стенд "Україна туристична" представляє понад тридцять туристичних компаній майже з усіх регіонів України. Особливо помітні експозиції з Києва, Львова, Криму, ЗАКАРПАТТЯ". Як відзначають багато учасників біржі, цьогорічний український стенд гідно представляє нашу країну та відповідає всім демонстраційним вимогам міжнародних виставок.

  "Враховуючи тенденції розвитку світового туризму і тому під час презентаційних заходів та переговорних зустрічей наша делегація акцентує на можливостях розвитку саме ділового, конгресового та виставкового туризму", — піядкреслив М.Поживанов.

  Першими оглянули український стенд міністр спорту і туризму РФ В’ячеслав ФЕТІСОВ та діячі російського туристичного бізнесу. До участі в переговорах з київською делегацією зголосилися представники відповідних муніципальних структур Мюнхена, Варшави, Праги.

  Завтра, 10 листопада презентацію туристичних можливостей України і столиці на Лондонській туристичній біржі проведе голова Держтурадміністрації Валерій Цибух.

  КИЇВ ПРЕС
  Закарпатські туристичні підприємства підкоряють Україну на міжнародному туристичному салоні «Україна-2004»
  Провідні туроператори Закарпаття взяли участь у презентації хорватської туристичної компанії "ІВСІ" в Івано-Франківську
  Закарпатье ждет туристов
  П'ять міні-готелів буде збудовано біля відомого закарпатського водоспаду Шипот

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору