ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Угода щодо Міжнародного газового консорціуму дозволить реалізувати будівництво газопроводу Богородчани-Ужгород

  19 января 2021 вторник

  Підписана в Києві «Газпромом» і компанією «Нафтогаз Україна» угода з Міжнародного газового консорціуму дозволить реалізувати будівництво і подальшу експлуатацію газопроводу Богородчани - Ужгород Ду 1400. Про це повідомила ForUm’у прес-секретар президента Олена Громницька.

  Крім того, угода забезпечить умови для транспортування по газопроводу Богородчани-Ужгород природного газу в терміни і обсяги, визначені міжурядовою угодою від 18 серпня 2004 року. Замовником газопроводу виступить Міжнародний консорціум управління і розвитку газотранспортної системи України.

  Як раніше повідомляв ForUm, сьогодні компанії «Газпром» і «Нафтогаз Україна» підписали угоду про взаємодію на інвестиційній фазі діяльності ТОВ «Міжнародний консорціум управління і розвитку газотранспортної системи України». Свої підписи під документом поставили глави компаній Олексій Міллер і Юрій Бойко. Угода була підписана в резиденції президента України в Маріїнському палаці. На церемонії були присутні Володимир Путін і Леонід Кучма.

  В Ужгороді без газу залишається 15 котелень
  У закарпатські Чопівці прийшов газ!
  Ситуація з оплатою за спожиті енергоносії - на щоденному контролі!
  Майже 670 жителів в 7 багатоповерхових будинках Хуста ще тривалий час залишатимуться без теплозабезпечення і гарячого водопостачання

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору