ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Відпочинок і оздоровлення - у цифрах

  05 марта 2021 пятница

  За інформацією відділу економічного аналізу та прогнозування податкових надходжень облДПА, за 9 місяців цього року надходження до Зведеного бюджету від санаторно-оздоровчих закладів Закарпаття становили понад 8 мільйонів гривень, що на 25% більше, ніж за аналогічний період минулого року. На 6% зросли і надходження від туристично-рекреаційних об'єктів - до бюджетів усіх рівнів за 9 цьогорічних місяців надійшло майже 3 мільйони гривень.

  Серед кращих - санаторії "Квітка полонини" та "Урочище Квасний потік", туристичні бази "Синевирська Поляна" та "Смерековий камінь" тощо.

  Зростає і кількість тих, хто бажає відпочити на закарпатських базах відпочинку. Скажімо, минулого року суб'єкти підприємництва - юридичні особи за 9 місяців прийняли понад 75 тисяч відпочиваючих. Цьогоріч ця цифра сягнула 78,5 тисячі. Натомість дещо знизилась кількість тих, хто оздоровлюється у наших санаторіях - впродовж січня - вересня тут побувало більше 51 тисячі дітей і дорослих. Та оскільки зимовий сезон тільки-но почався, лікувально-оздоровчі заклади до кінця року обіцяють надолужити упущене.

  Стенд Закарпаття на Міжнародній туристичній біржі в Лондоні привертає увагу відвідувачів
  Закарпатье ждет туристов
  Закарпатські туристичні підприємства підкоряють Україну на міжнародному туристичному салоні «Україна-2004»
  В Ужгороді нагороджено лауреатів та переможців III Міжнародної виставки-ярмарку "Тур'Євроцентр-Закарпаття'2004"

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору