ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Закарпаття в лідерах за підсумками соіцально-економічного розвитку України

  24 января 2021 воскресенье

  Кабінет міністрів України підвів підсумки соціально-економічного розвитку держави за 9 місяців 2004 рокуНа виконання постанови Уряду України від 4 лютого 2004 року „Про затвердження методики комплексної оцінки соціально-економічного розвитку регіонів” Міністерством економіки здійснено аналіз і комплексну оцінку соціально-економічного розвитку областей та міст держави за підсумками 9 місяців 2004 року.

  Як повідомили "UA-REPORTER.COM" у прес-службі Закарпатської облдержадміністрації, названий аналіз здійснено на підставі 35 найважливіших показників, які враховують динаміку і статичні характеристики розвитку регіонів. Як зазначається в аналізі, за результатами комплексної оцінки „ перші два місця стабільно посідають місто Київ та Закарпатська область. Друге місце Закарпатської області забезпечено високими темпами росту промислової продукції, інноваційної діяльності та житлового будівництва, покращенням фінансового стану підприємств регіону. Зростання економічної активності в регіоні відобразилося на рівні добробуту населення. Так, протягом поточного року рекордними темпами знижувалася заборгованість із виплати заробітної плати та високими темпами зростала реальна заробітна плата”.

  Загалом, Закарпаття по 14 показниках займає з 1 по 5 місця. Насамперед це стосується таких показників, як темпи зростання промислової продукції, обсяги виробництва сільськогосподарської продукції на 100 га угідь, темпи зростання обороту роздрібної торгівлі, питома вага прибуткових підприємств, темпи зростання обсягів будівельних робіт, інноваційної діяльності, темпи зростання реальної заробітної плати і ліквідації заборгованості з її виплати.

  Слід нагадати, що такі позиції Закарпаття стабільно утримує упродовж всього 2004 року, а по підсумках минулого 2003 року – за динамікою розвитку зайняло перше місце серед регіонів України.
  За 9 місяців приріст виробництва до відповідного минулорічного періоду склав 52,0 %

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору