Другий тур Кубку "Пролісок" проходить на Свалявщині

26 червня 2024 середа
    33 переглядів

28 квітня на стадіонах сіл Драчина та Стройна пройшли матчі кубку «Пролісок». Тур видався досить гольовим. У кожному матчі було забито мінімум по пять мячів.

Зона «А» с.Стройно.

«Хімік» Неліпино – «Тибава» Тибава 3:2

Арбітр: Кагач С,

Голи: Русин І (5хв), Прокоп Д (11, 71 хв пен, ), Фале Е (55хв), Юрченко Д (76хв).

Хімік зустрічався з командою з Тибави. Стройненці за невеликої переваги обіграли тибавців, хоч зі слів глядачів команди заслуговували на нічийний результат. Вже на пятій хвилині капітан команди «Хімік», Іван Русин відкрив рахунок 0:1. Тибавці швидко відігралися, гол забив Дмитро Прокоп. 1:1 так і завершився перший тайм. Неліпинці активно розпочали другу половину зустрічі і вже на 56 хвилині, відзначився Ерік Фалес.

Своїм опором Тибава відновила гандикап 2:2, рахунок знову зрівняв, Прокоп Дмитро, але з пенальті. Якби, не гол Юрченка Диниса, який він забив головою на 77 хвилині. Нічия, була б закономірним результатом. А так, перемогу Хіміка можна назвати вольовою 3:2. Перші три пункти заробили неліпинці.

«Стройно» - «Плоске» 7:0

Арбітр: Савельєв,

Голи: Станокович І – 2, Мондик В , Маркулинець І, Поцко В, Білас Я, Фізер Ю,

Результат матчу говорить сам за себе. Плоскому важко було показати гру проти такого титулованого суперника Стройного. Стройненці, на власному полі розтрощили плосківчан 7:0.

Стройно отримало перші дві перемоги, які зовсім , ще не гарантують вихід у півфінал змагань. Ще дві важливі гри залишилось зіграти з свалявським Сузірям та неліпинським Хіміком.

«Хімік» – «Стройне» ключове протистояння буде в цій зоні. Переможець в цьому матчі мабуть і вийде в 1/2 кубку

Зона «В» с.Драчино

«Драчино» - «Свалява-Сіті» 2:3

Арбітр: Тейгел;

Голи: Свалява-Сіті: Левко Є (16, 60 хв), Фізер Є (70 хв).

Драчино: Чирков В (10 хв), Луца А (27хв).

На цей раз драчинцям не вдалося взяти три очки.

Хоч і в перші хвилини зустрічі повели в рахунку та на десятій хвилині після чудової «триходівки» відзначився Валентин Чирков. Результат забезпечити не змогли.

Гості довго не чекали, зрівняли рахунок на хвилині шістнадцятій, гол забив Євген Левко.

Нападник Драчина близько на 27 хвилині першого тайму вивів знову свою команду вперед. Так і завершився перший тайм 2:1.

В наступні 45 хвилин рівна була гра, боротьба велася на кожному клаптику поля, але - як кажуть , «результат на табло».

На 65 хвилині дубль зробив Левко Євген. За десять хвилин виводить свалявців, Фізер Євген.

Такий рахунок зовсім не влаштовував драчинці. Господарі поля всіма силами пішли вперед і зявилися декілька моментів. Стовідсоткова нагода зявилася у Луци Артура, який, на останніх хвилинах поєдинку, вийшовши віч-на-віч з голкіпером, обіграв його, а в порожні ворота не влучив.

«Дусино» - «Голубине» 5:1

Арбітр: Сабов І,

Голи: Дусино: Денис В – 5хв, Поцко Е – 10хв (з пен), Попович С – 38 хв, Кагач О – 70хв, Поцко С – 78 хв.

Драчино: Понзель – 12 хв (з пен).

В цьому протистоянні всі вважали фаворитом зустрічі «Голубине». Тому, що склад голубинців поповнили гравці, які виступали то рік в чемпіонаті Закарпаття за команду «Плоске».

«Зірковий» склад на чолі з Василем Боднаром не зміг дати бій команді з Дусина.

Дусинці переграли опонента по всім параметрам. Вже на десятій хвилині матчу «Дусино» вело в рахунку 2:0. Відзначилися на пятій хвилині Віктор Денис та на десятій Едуард Поцко, подвоїв рахунок з одинадцятиметрової позначки .

На 15 хвилині, Голубине забило м’яч з пенальті , зробив це Едуард Понзель.

В наступні двадцять хвилин, голубинці гостро атакували, всі наступи голубинного починалися з центра поля.

Натомість дусинці, чудово оборонялися та змушені були фолити в центрі поля. Арбітр показав гравцям Дусина, декілька жовтих карток за перший тайм. Під завісу першої половини матчу Сергій Попович після подачі Едуарда Поцка вколотив м’яча в ворота Голубиного, зробивши рахунок 3:1.

В другій половині зустрічі ще за Дусино забивали Кагач Олександр та вийшовши на заміну Семен Поцко.

Отож, впевнена перемога Дусина 5:1, а для голубинного друга поразка поспіль, яка зменшує шанси для попадання в наступний раунд.