4:18 на користь сербів - підсумок матчу з регбілігу в Ужгороді

26 квітня 2024 п'ятниця
    83 переглядів
    Перший тайм завершився рахунком - 10:0

У неділю, 2 серпня, на стадіоні "Спартак" збірні України та Сербії з регбілігу зустрічались вдруге за кілька днів. Нагадаємо, перший поєдинок закінчився історичною перемогою наших співвітчизників з рахунком 34:32.

У недільному ж матчі серби всіма силами намагалися взяти реванш. Вже з перших хвилин було помітно: налаштовані вони рішуче, - стверджують в Управлінні молоді та спорту Закарпатської ОДА.

Стартовий відрізок матчу українці провалили. Упродовж першої половини гри і до її кінця сербські регбісти впевнено володіли ініціативою. Як наслідок, спортсмени пішли на перерву з комфортним для себе рахунком - 0:10.

У другій половині українські спортсмени не опускали рук, а намагалися зламати залізні редути гостей. Проте, як не старалися господарі поля, а заробити бодай якісь очки їм не вдавалося.

На полі вирували пристрасті і арбітру матчу доводилось їх вгамовувати. Проте робив він це якось опустивши рукава. Доходило навіть до командних сутичок.

Вже під кінець гри паритет був відновлений. Але було вже надто пізно, аби сподіватися на відновлення інтриги.

Гра закінчилась рахунком 4:18 на користь сербів, яким, все таки, вдалося поквитатися за нещодавну прикру поразку.