Дзюдоїсти з Ужгороду взяли "срібло" міжнародного турніру в Івано-Франківську

25 квітня 2024 четвер
    71 переглядів
    В Івано-Франківську відбувся традиційний міжнародний юнацький турнір з дзюдо присвячений 100- річчю з дня народження С.Бандери.

13 грудня в Івано-Франківську відбувся традиційний міжнародний юнацький турнір з дзюдо присвячений 100- річчю з дня народження С.Бандери.

13 грудня в манежі коледжу фізичного виховання м.Івано-Франківськ відбувся традиційний міжнародний юнацький турнір з дзюдо присвячений 100- річчю з дня народження С.Бандери. Брали участь 120 спортсменів з Молдови, Румунії, Киргистану та 18 міст України.
    В командному заліку перемогу здобула Івано-Франківська команда, друге місце у команди з Ужгорода , а третє місце виборола збірна команда з Молдови. Юні спортсмени змагались у 10-ти вагових категоріях з 34 кг до понад 73 кг. В індивідуальному заліку Івано-Франківці здобули по 2 медалі різного ґатунку, проте золоті нагороди дістались Харибаві Давиду у ваговій категорії до 73 кг, та Новіцкому Сергійю у ваговій категорії до 46 кг.
    Переможці та призери отримали медалі Міськспорткомітету, призи від спонсорів та організаторів, а також грамоти Івано-Франківського міського Конгресу українських націоналістів.