КАРПАТСЬКИЙ МЕДВІДЬ ПЕРЕМІГ У СЛОВАЧЧИНІ

06 травня 2024 понеділок
    25 переглядів
    На змаганнях стронгменів "Дубницький силач" у Словакії

16 вересня 2012р. у словацькому місті Дубніца над Вагом уже вшосте відбулися змагання стронгменів
    «Дубницький силач». Цього року в турнірі прийняли участь п’ять спортсменів із Чехії, два словаки і один українець.
    За великої підтримки місцевих глядачів перемогу здобув Іван Григоровський з Ужгорода. Перед останньою вправою
    Іван ділив перше місце з чехом Мірославом Брабенцом. В останній вправі через брудну і нерівну поверхню асфальту
    8-ми тонний тягач потягли до фінішу (20м) лише 2 спортсмени. Іван в цій вправі став другим, але цього вистачило для
    остаточної перемоги. В минулому році Іван теж змагався в Дубніці над Вагом і посів третє місце.
    Переможці змагань: 1місце - Іван Григоровський (Україна); 2 місце - Мірослав Брабенец (Чехія);