"Неприємна історія" Ігоря Гамули

27 квітня 2024 субота
    72 переглядів
    Ігор Гамула - Кінець чемпіонату буде складним, треба брати очки

Настрій в Ігоря Гамули після фінального свистка спарингу з "Карпатами" був, безперечно, не найкращий: аж надто важко спостерігати за розгромом своєї команди (3:0) навіть у неофіційному поєдинку. Однак Ігор Васильович не відмовив місцевим журналістам у коментарях, а вже дорогою в Ужгород поспілкувався і з прес-службою клубу.

- Здалось, що ця гра, на відміну від зустрічі місячної давнини у прем’єр-лізі, виглядала цікавішою. Проте ваші підопічні й на цей раз не зуміли переграти львів’ян…

- Ми атакували та не забивали. У першому таймі не скористалися багатьма моментами відзначитися. А в наступній половині замість того, аби зрівняти цифри на табло, отримали гол у свої ворота. Прикро, що Зотов і Чижевський отримали травми. Наскільки вони серйзоні? Мабуть, таки усе складно. Бо такі футболісти як Саша Зотов так просто з поля не йдуть. На жаль, реалізувати увесь наш потенціал завадила і дорога у Львів — з дому виїхали о сьомій ранку, шлях довгий, далі на «Україні» «важкий» газон, який додав складності роботи мускулам.

- Наскільки суттєвими є ваші претензії до команди?

- У першому таймі особливих зауважень не було, а ось у другому деякі футболісти, як називається, просто випали.

- Ігоре Васильовичу, а чи акцентуєте увагу на результаті у контрольній зустрічі?

- Цифри на табло завжди важливі. Найперше для психологічного настрою. Замість того, аби уважно зіграти і забити декілька м’ячів ми пропустили після власних жахливих помилок в обороні. Натомість в атаці у першому таймі не забили. І це насторожує, бо ж треба було відзначатися, відчули б впевненість перед надважливими офіційними матчами. А вийшло все інакше. Словом, неприємна історія.

- Яке враження залишив Міндагаус Грічалевічус, який перебуває на оглядинах у таборі ужгородського ФК?

- Непогано зіграв: багато рухався, старався завести партнерів, зачепитися за м’яч. Скажу так — деякі старожили на його фоні виглядали вкрай непевно. А це мене дуже образило.

- Слід очікувати кардинальних висновків від Ігоря Гамули?

- Та ні, поки що ми тренуємося. Але є над чим подумати. Кінець чемпіонату буде складним, треба брати очки. Тож на поле виходитимуть тільки ті футболісти, у кого бачитиму вогник в очах.