Ужгородець Адальберт Немеш взяв "срібло" на тенісному турнірі у Львові

26 квітня 2024 п'ятниця
    75 переглядів
    Головні призи тенісного турніру «Зимовий Трускавець» дісталися фаворитам

У Трускавці Львівської області завершився всеукраїнський юнацький тенісний турнір «Зимовий Трускавець». За найвищі місця на п’єдесталі боролися понад 20 тенісистів віком до 16-ти років. Географія учасників у порівнянні з попередніми роками впала. Приїхали юні тенісисти лише з 8-ми областей України.

Утім, за словами віце-президента Федерації тенісу Львівщини Анатолія Стасюка, на це є свої причини, адже турнір набув статусу другої категорії. Щодо головних призів змагань, то вони дісталися фаворитам. Про це повідомляє прес-служба Федерації тенісу Львівщини.
    «Змагання у Трускавці є традиційними, проводяться 11 років поспіль, – каже Анатолій Стасюк. – Турнір пройшов під патронатом міського голови Трускавця Лева Грицака, який започаткував його спільно з Федерацією тенісу України. У Трускавці роблять усе можливе, аби змагання були традиційними й надають велику спонсорську підтримку. Тепер цей турнір має статус другої категорії, через що велика кількість спортсменів не взяла участі у змаганнях. Бюджет турніру 1-ої категорії повинен бути не менше 3,5 тис доларів, а ми таких грошей не маємо. У минулому році вимоги до змагань 1-ої категорії були іншими. Рівень змагань від того впав. Виходить так, що на турнірах 2 – 3 категорії виступають діти, які живуть в регіоні. Минулого року на цьому турнірі у нас було 64 спортсмени, цього року – тільки 24».

Змагання серед юнаків пройшли на дуже високому рівні, адже в них зуміли взяти участь найсильніші тенісисти України віком до 16 років. Перемогу святкував Костянтин Дроботей з Червонограда. У фіналі з рахунком 6:3, 6:2 він переміг тенісиста з Долини Максима Васильєва. До речі, останній більше року тренувався у Словаччині і показав хороший рівень підготовки. Третім місцем у Трускавці задовольнився Олег Довган з Коломиї.

Серед пар у юнаків найкраще виступили львів’яни Андрій Литвинюк та Олег Довган з Коломиї. У фіналі перед їх натиском (6:4,6:2) не встояли Костянтин Дроботей (Червоноград) та Адальберт Немеш (Ужгород).

Серед дівчат прогнозовану перемогу здобула Анна Нємцева. Тенісистка з Черкас у головному поєдинку турніру впевнено обіграла Анастасію Сметаняк зі Львова – 6:2, 6:2. Третє місце посіла ще одна львів’янка Олена Клочник.

Серед пар у дівчат рівних не було Анастасії Сметаняк та Анні Нємцевій. У фіналі їм поступилися (2:6, 5:7) Анна Павлюк з Івано-Франківська та львів’янка Олена Клочник.