ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

До Євросоюзу через Закарпаття

  28 января 2021 четверг

  55 днів триватиме Перший міжнародний дитячий веломарафон “Україна-Атлантика” під назвою “Молодь України – за вступ до Європейського Союзу”. Влітку наступного року 26 чотирнадцятирічних і шістнадцятирічних українських юнаків подолають на велосипедах понад три тисячі кілометрів, аби передати в Європарламент петицію з підписами, зібраними в Україні на підтримку євроінтеграції.

  Акція, мета якої — сприяння процесу євроінтеграції України, розпочнеться 3 липня і триватиме до 24 липня 2005 року. Організатори – благодійний фонд “Еко-милосердя”, Французька асоціація “Діти Соснівки” та “Міжнародна благодійна організація Левів”. За словами одного зі співорганізаторів марафону, лідера партії Демократичний союз Франції Яна Горнвека, велопробіг стартуватиме в місті Соснівка, а завершиться у французькому містечку Ле Боль, що на побережжі Атлантики.

  Молоді велосипедисти побувають у восьми державах Європи. У кожного з 26 учасників на велосипеді буде прапорець однієї з країн, які входять до Європейського Союзу. Очолюватиме колону велосипедист із прапорцем України, символізуючи таким чином рух держави до об’єднаної Європи.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору
  Похожие новости