ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !
молодь

молодь

  21 июня 2024 пятница

  Представники об’єднання 5 ужгородських молодіжних організацій запросили на «круглий стіл» представників міської влади обласного центру Закарпаття і заявили, що хочуть мати доступ до управління справами міста.

   

  Червень — це той літній місяць, що дарує нам чимало свят. Минулий тиждень та початок цього були чи не найнасиченішими.

   

  Сьогодні в Ужгороді створено Закарпатське обласне громадсько-політичне об’єднання "За волю народу".

   

  Перший квартал кожного року — це завжди «гаряча» пора для податківців та платників податків, адже у цей час подається річна декларація про майновий стан і доходи громадян. Особливо напружений був цей період у поточному році у зв’язку із введенням в дію нового Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб».

   

  Однією з найболючіших проблем для молоді є забезпечення житлом. Цьогоріч для реалізації програми сприяння молодіжному житловому будівництву з Держбюджету надійшло 3 мільйони 350 тисяч гривень. Ще понад 200 тисяч гривень надійшли з місцевих бюджетів.

   

  "Виноградним балом" відзначили завершення сезону жителі села Верхні Ремети Берегівського району Закарпаття.

   

  У закарпатському м.Свалява волейбольні команди юнаків і дівчат 1990-1991 років народження розіграли обласну першість серед ДЮСШ краю.

   

  В обласному центрі Закарпаття відкрилася виставка "УжТЕХНО-2004", на якій представлені високотехнологічна продукція, розробки наукоємних технологій та інноваційні проекти установ та організацій м.Ужгород.

   

  Також було розглянуто виконання регіональної програми підтримки молодіжного підприємництва на 2003-2005 роки. В їх обговоренні взяли участь голова Закарпатської облдержадміністрації Іван Різак та керівники 15 молодіжних громадських організацій краю.