ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Голова Закарпатської ДПА звернувся до підприємців гірського краю

  28 ноября 2020 суббота

  Сьогодні на сайті ДПА в Закарпатській області з’явилося Звернення голови обласної ДПА Ігоря Кріля до представників ділових кіл регіону з приводу відшкодування ПДВ. Подаємо повний текст Звернення:Шановні представники бізнесу!

  На виконання доручення Президента та Уряду України, згідно Закону України "Про податок на додану вартість" податковою адміністрацією проводиться робота по поверненню підприємствам області заборгованості з відшкодування податку на додану вартість.

  Протягом II-го кварталу 2005 року підприємствам Закарпаття було відшкодовано більше 21 млн.гривень, що в 4,6 рази більше, ніж у І-му кварталі. Бюджетні відшкодування отримали близько 200 підприємств, яким держава заборгувала повернення податку на додану вартість.

  Однак, є ряд об’єктивних причин, які негативно впливають на прискорення цього процесу.

  Сума бюджетної заборгованості з ПДВ станом на 01.07.2005 складає 63,9 млн.грн., причому “левова” частка – це заборгованість минулих років. Враховуючи, що місячний збір податків до Державного бюджету близько 35-40 млн.грн., реально можливо відшкодувати суб’єктам підприємницької діяльності щомісяця лише 3,5-4,0 млн.грн.

  Крім того, з метою попередження випадків безпідставного відшкодування з бюджету ПДВ податкова служба постійно проводить перевірки правильності нарахування сум, заявлених до відшкодування. На жаль, не завжди вдається швидко провести такі перевірки. Це пояснюється, по-перше, значним збільшенням кількості підприємств, що заявили до відшкодування суми ПДВ, по-друге, необхідністю проведення перевірок підприємств по всьому ланцюгу до виробника, що вимагає значних трудових затрат.

  Тому, прошу Вас із розумінням віднестись до деяких затримок при проведенні таких перевірок.

  Хочу запевнити Вас, що цей процес проводиться прозоро. Таким же чином це буде відбуватись і в майбутньому. Спеціалісти податкової служби постійно працюють над його вдосконаленням.

  Проте, на сьогодні не виключено, що окремі працівники податкової служби області або посадові особи інших структур не захочуть використати цей процес у власних корисливих цілях.

  Тому я прошу, якщо до Вас хто-небудь звертався чи буде звертатись у майбутньому із особистими проханнями або проханнями за дорученням інших осіб щодо різного роду компенсації відшкодованих сум ПДВ, повідомити про такі випадки мене особисто на мою електронну адресу – Igor.Kril@dpa.uzhgorod.ua.

  Конфіденційність Вашої інформації та коректність наших дій відносно Вас особисто гарантую.

  Дякую за співпрацю.  З повагою,  Голова ДПА в Закарпатській області І.І.Кріль  ДПА в Закарпатській області

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору