ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Ігор КРІЛЬ: Підконтрольні народному депутату Сергію Ратушняку закарпатські ЗМІ цілеспрямовано компроментують Державну податкову службу України!

  28 ноября 2020 суббота

  Кілька хвилин тому в Ужгороді голова ДПА в Закарпатській області Ігор Кріль, скликавши представників всеукраїнських та регіональних мас-медіа, зробив Заяву наступного змісту:

  Голова ДПА в Закарпатській області Ігор КРІЛЬ
  Голова ДПА в Закарпатській області Ігор КРІЛЬ

  “Минулого тижня у засобах масової інформації Закарпаття, підконтрольних Сергію Ратушняку, було передруковано інформацію, розміщену на сайті "Обком" про те, що "обласна податкова адміністрація скасувала багатомільйонні штрафні санкції щодо підприємств "Барви".

  Ця інформація не відповідає дійсності та є цілеспрямованою компроментацією органів Державної податкової служби.

  Останнім часом у засобах масової інформації нерідко публікується інформація, достовірність якої викликає сумнів. Це свідчить не тільки про загострення боротьби між політичними силами напередодні виборів, а і про недопустимі методи її ведення, застосування брудних прийомів по відношенню до керівників державних органів.

  Хочу звернути увагу на те, що інформація на сайті "Обком" була розміщена у четвер, 11 серпня п.р., після завершення роботи сесії обласної ради. На цій сесії був присутній народний депутат України Ратушняк С.М., який лобіював інтереси фірми своєї дружини - ТОВ "555" щодо надання дозволу на користування надрами мінеральних вод. В наданні дозволу депутати обласної ради відмовили у зв'язку з тим, що середньомісячна заробітна плата у 2005 році на цьому підприємстві, яке діє з 1996 року, є меншою від встановленої законодавством в Україні мінімальної заробітної плати і складає лише 250 гривень, що значно менше середньомісячного показника у місті Ужгороді - 871 гривень.

  З невідомих мені причин у прийнятті цього рішення народний обранець звинуватив мене як депутата обласної ради та голову Державної податкової адміністрації в області.

  Промовистим є і той факт, що цю інформацію передрукували лише засоби масової інформації, підконтрольні С.М.Ратушняку.

  Щодо змісту даної інформації.

  У січні-липні 2005 року ДПА в області скасовано 52 рішення податкових інспекцій області про застосування фінансових санкцій до платників податків на загальну суму 5 мільйонів 836 тисяч гривень. Підприємцям Закарпаття добре відомі мотиви нарахувань штрафів у 2004 році, особливо стосовно фірм, власники яких підтримували на виборах Президента України Віктора Ющенка. Про методи роботи податкових органів у той час багато говорити немає необхідності. Вони відомі всім. Тому всебічний аналіз прийнятих тоді рішень і відновлення законної справедливості є одним із основних завдань державної податкової адміністрації області.

  Стосовно підприємств "Барви", про які йдеться у вказаній вище інформації. Існують лише 3 рішення ДПА в області про скасування рішень Мукачівської ОДПІ, які прийняті на основі трьох актів перевірки по одній із вказаних фірм. З них 2 рішення скасовані моїм попередником у березні 2005 року і лише одне - за час моєї роботи у травні.

  Цим рішенням була відмінена донарахована сума податкових платежів на суму 233 тисячі гривень, а не "декілька мільйонів". Податкові інспектори, що проводили перевірку, безпідставно виключили із валових витрат і, відповідно, податкового кредиту суми процентів за користування банківським кредитом, послуг телефонного зв'язку та бухгалтерських послуг. По вказаних видах витрат у платника є в наявності всі підтверджуючі документи. Це говорить про те, що у даній ситуації податкові інспектори діяли упереджено. Тому скасування даного рішення є справедливим і законним.

  Всі інші рішення, прийняті податковими інспекціями стосовно підприємств "Барви", пройшли всі стадії розгляду у податкових органах, включаючи ДПА України, ще до мого призначення на посаду голови ДПА в області і були скасовані Закарпатським господарським та Львівським апеляційним судами. А до рішень судів, прийнятих на користь платника, податкова адміністрація відношення не має.

  Виходячи із вище наведеного, вважаю інформацію про те, що "обласна державна податкова адміністрація скасувала багатомільйонні штрафні санкції щодо підприємств "Барви", наклепом і цілеспрямованою компроментацією органів податкової служби.

  Крім того, там же подається інформація про те, що "усі районні податкові інспекції області у спішному порядку купують для роботи програмне забезпечення ТОВ "Кіпер-софт", контрольним пакетом якого володіє дружина І.Кріля".

  Заявляю, що ця інформація є ще більш відвертою вигадкою та брехнею. Все програмне забезпечення, яке використовують підрозділи податкової служби, забезпечується централізовано Державною податковою адміністрацією України.

  Тому, звертаюсь у прокуратуру області із заявою про перевірку "фактів", наведених у публікаціях "Податкова пробачила закарпатському губернатору мільйони гривень штрафу за махінації" в газетах "РІО" та "Трибуна" за суботу, 13 серпня 2005 року."

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Почалася масована травля Ратушняка. Завтра Бенца збере журналістів і заявить, що він ніколи не був кумом Балоги. А сам Балога запевнить, що ніколи не видавав людям заплату просроченими продуктами і по завищеним цінам. Ющенко зробив помилку призначивши Балогу губернатором. Треба було поставити людину з-за меж Закарпаття, який би навів елементарний порядок.

  Аватар пользователя Гость

  До речі, Ратушняке хоч грубо, але вголос сказав про те, що інші говорять пошепки. Навіть при Кучмі ніхто не дозволяв собі приватизовувати митниці, призначати приятелів на посади керівників ДПА а кумів - у прокуратуру. Ющенко має визнати свою помилку стосовно Балоги і негайно його звільнити. До речі, а чому Кріль нічого не каже про університет, де всі пластикові вікна ставить Барва, чи про Мукачево - де всі харчі у школи поставляти та ж Барва. Може це неправда? Хай спростує. Чи був якийсь тендер проведено? А чому прес-служба ОДа замовкла про Таксиста, який продовжує безтурботно працювати на Чопській митниці? Чи не тому, що потоки грошей пішли у потрібне русло?

  Аватар пользователя Гость

  Балога щодня бреше. І його зіява що він ніколи не позивався і не позиватиметься на солідні суми щодо ЗМІ - теж брехня. Європа-центр - яскравий тому приклад. Чи може для Балоги 10 тисяч гривень - не гроші? Це було, до речі, в квітні цього року. І про те, що він мовляв не знав, що його адвокати подали позов на 3 газети - теж брехня. Без його відома - нічого не робиться в області. Ганьба!

  Аватар пользователя Гость

  Pan Krill piset: Ratusnak kompromitiroval nalogovuju, interesno ih mozhno escho, kompromitirovat?Oni sami prilozhili usilie.

  Аватар пользователя Гость

  Пану Аноніму. Якщо ти розумієшся в державних замовленнях, то без тендеру бюджетні установи нічого придбати не можуть. А Ратушняк бреше. Якщо говорить правду, хай прийде в суд, а не посилає пошту, коли йому приносять додому повістку. Пошта в Ужгороді відмовляеться носити йому повістки. Цікаво чому?

  Аватар пользователя Гость

  Чим більше читаю заяви Ратушняка тим більше усвідомлюю,що кордону його непорядності та зухвалості немає меж.

  Аватар пользователя Гость

  Та про що тут говорити! Ратушняк хвора на голову людина, його треба спасати від самого себе! Завів себе в глухий кут! Та й своїх колег журналістів скомпрометував, вони це розуміють, та нічого зробити не можуть,(це про Гавриліва та Петра Гойса)вони порядні люди, но що пороблять коли Рата їх шантажує залежністю.

  Аватар пользователя Гость

  Кріль лицемір. На людях такий розумний та інтелігентний, а насправді -- лайновий мужик. Не кращий за Балогу, про якого і говорити не хочеться.

  Аватар пользователя Гость

  Muky
  17.08.05 (08:34)
  Що розуміти? Хтось чув про тендери? Де вони були опубліковані? Хто брав в них участь? Чекаю відповіді...

  Аватар пользователя Гость

  Muky 17.08.05 (08:34)
  А про таксиста нічого не скажеш? Свята людина з незаплямованою репутацією. Розберіться між собою спочатку, а потім навчайте інших... Чи може про Ільницького - радника щось у захист скажеш, котрий пів видавництва розікрав, а зараз Балога його прикриває. Бардак, кінець якому скоро прийде. За все треба відповідати врешті-решт...