ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

КОМПАС навчає студентів тривимірного моделювання

    02 мая 2024 четверг
    23 переглядів

    Майбутні інженери оволодівають програму, на якій проектує КАМАЗУжгородський національний університет став першою установою на Закарпатті, яка отримала ліцензійне програмне забезпечення системи КОМПАС компанії «АСКОН», яке дозволяє здійснювати тривимірне моделювання і технологічну підготовку виробництва на сучасному рівні. Також впровадження систем КОМПАС дозволяє навчати студентів на якісно новому рівні.

    Університетський комплект ліцензійного програмного забезпечення розрахований на десять робочих місць, що дозволяє щороку пройти навчання більш ніж п’ятистам студентам усіх спеціальностей інженерно-технічного факультету. Студенти, які пройшли школу використання ліцензійних продуктів компанії АСКОН, стають фахівцями високого класу, що володіють всіма необхідними в сучасних умовах професійними навиками.

    Програма використовується в навчальному процесі ІТФ вже два місяці. «За цей час спостерігається підвищення зацікавленості студентів та їх активність на практичних заняттях», — каже заступник декана ІТФ з виховної роботи Ярослав Легета, — «Довелося заводити журнал для додаткових занять».

    КОМПАС фактично є заміною класичних креслень, які здійснюються олівцем та кульманом. Але системи цих програм відкривають найширші можливості перед інженером. Вони містять інтерактивну навчальну систему та конструкторську бібліотеку, Завдяки програмі можна розрахувати оптимальну кількість матеріалів для виробництва виробу, режими обробки для різних видів виробництв, оптимальні затрати часу, сформувати необхідні комплекти технологічних документів. Наприклад, на практиці трапляється так, що при виготовленні виробу за кресленнями вручну, деякі його деталі «накладаються» одна на одну, що змушує інженерів розробляти креслення заново. Система КОМПАС дозволяє уникати таких проблем.

    Також програма забезпечує технолога потрібною довідковою інформацією — дані про матеріали, устаткування, інструменти, надає можливість виконувати різноманітні технічні розрахунки.

    В Україні КОМПАСОМ користуються, наприклад, банкнотно-монетний двір НБУ, Запорізька АЕС, Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча. В Росії на цих програмах конструюють на таких гігантах як КАМАЗ та «АВТОВАЗ».

    Ліцензійне програмне забезпечення системи КОМПАС компанії «АСКОН» для інженерно-технічного факультету УжНУ закупив Ужгородський коньячний завод за організаційної допомоги Закарпатської обласної організації ВМГО «Спілка молодих соціалістів».

    Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
    Интернет-издание
    UA-Reporter.com
    Письмо редактору