ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Контейнерний поїзд курсуватиме з Ужгорода до Словаччини та Польщі

  23 ноября 2020 понедельник

  У кінці червня у Львові, за ініціативи української сторони, відбулася нарада представників Укрзалізниці, ОАО «Російські залізниці» та залізничної компанії "Карго" (Словаччина), під час якої було погоджено орієнтовні обсяги й умови перевезень вантажів між Росією, Україною та Словаччиною. Про це повідомив керівник прес-центру Львівської залізниці Ігор Паращак.Учасники наради відзначили, що порівняно з 2003 роком обсяги перевезень до Словаччини зросли більш ніж на 250 тис. т, зокрема з України було відправлено у 2004 році майже на 6 тис. т вантажів більше, ніж у попередньому. Вагоме зростання загального вантажопотоку спостерігається і щодо інших країни СНД, окрім Росії, яка зменшила його більш ніж на 300 тис. т.

  Крім того, майже на 6% зріс вантажопотік зі Словаччини в Україну, хоча до країн СНД він настільки ж зменшився. Зокрема, імпорт зі Словаччини до Росії знизився аж на 13%. Збільшилися на 33% обсяги транзитних перевезень через українську європейську колію, що біля західного кордону – зі Словаччини і Польщі до Румунії та інших країн. Є значний приріс обсягів вантажних перевезень і у зворотному напрямку.

  Залізничники-сусіди домовилися з відповідними експедиторськими підприємствами продовжувати далі роботу з організації курсування контейнерних поїздів за маршрутом Койти-Зернове-Ужгород-Ганаська при Кошіце. Учасники наради узгодили спільні дії з передачі порожніх контейнерів на прикордонних переходах і розробили відповідні правила.

  На нараді були й критичні зауваження щодо співпраці залізничників трьох країн. Так, українські та російські перевізники поінформували словаків про те, що у 2004 році було пошкоджено понад 900 вагонів країн СНД на 30,4 тис. швейцарських франків, зокрема з України – 823 вагони. Основна кількість пошкоджень — за працівниками словацької станції Чієрна-над-Тисою. За п'ять місяців нинішнього року на ній уже пошкоджено 355 одиниць рухомого складу, а 112 вагонів вийшли з ладу на сусідній станції Матівці. Укрзалізниця і РЖД попросили залізничників АО "Карго" (Словаччина) вжити заходи, аби при перевантаженні не псувати майна країн СНД, з чим словацькі колеги не могли не погодитися.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору