ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
майно

майно

  29 марта 2020 воскресенье

  За інформацією UA-reporter.com візит не носить офіційного характеру і пов'язаний з діяльністю Соціалістичної партії України

  7 просмотров. Обсудить (0)

  У кінці червня у Львові, за ініціативи української сторони, відбулася нарада представників Укрзалізниці, ОАО «Російські залізниці» та залізничної компанії "Карго" (Словаччина), під час якої було погоджено орієнтовні обсяги й умови перевезень вантажів між Росією, Україною та Словаччиною.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Як повідомили "UA-Reporter.com" у Центрі громадських зв’язків УВМВС у Закарпатській області, вчора до Великоберезнянського райвідділу міліції звернулася адмiнiстрацiя приватного підприємства з села Люта цьго Великоберезнянського району і повідомила, що невiдомi самовiльно розiбрали будiвлю пилорами, яка належить підприємству та викрали будiвельн

  5 просмотров. Обсудить (0)

  2 березня Верховна Рада має намір розглянути два законопроекти, що стосуються вилучення і приватизації майна Федерації профспілок України.Перший документ поданий народним депутатом, членом фракції «Наша Україна» Леонідом Черновецьким.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Гучну аферу викрили працівники держслужби боротьби з економічною злочинністю Виноградівського райвідділу УМВСУ в Закарпатській області.Як установили оперативники, свого часу посадові особи місцевого ВАТ, отримавши акції від регіонального відділення Фонду держмайна, вирішили нагріти на них руки.

  2 просмотров. Обсудить (0)

  У вересні ц.р. Закарпатською обласною та Ужгородською міською прокуратурою із залученням фахівців райвідділу фонду Держмайна була здійснена перевірка дотримання вимог законодавства при розпорядженні майном колишнього військового містечка, відомого як "555", яке знаходиться в с.Горяни.

  1 просмотров. Обсудить (0)