ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Малий Погорєлов не бачить перспектив СДПУ(О)?

  28 ноября 2020 суббота

  В останньому випуску закарпатської газети "Неділя" син міського голови Ужгорода, депутат обласної ради Андрій Погорєлов висловив думку, що сьогодні СДПУ(О) "не користується підтримкою населення і фактично не має шансів подолати в нашій області 3-% бар'єр". Натомість малий Погорєлов хвалить "Батьківщину", членом якої він є з недавніх пір.Залишається незрозумілим, коли саме в цього майже нікому не відомого «політика» з’явилися здібності до аналітичних роздумів? Чи бува не 2002-ому, коли під крилом свого батька та при підтримці тих же есдеків (у тому числі І.Різака та Н.Шуфрича) він став депутатом обласної ради? Чи може пізніше, коли есдеки лобіювали його персону на відповідальну посаду в Адміністрації Президента під головуванням В.Медведчука і яку він все ж таки обійняв… А на додаток до неї отримав і житло в столиці нашої держави.  Хоча, скоріш за все, здатність мислити ( правла, не стільки аналітично, скільки з вигодою для себе) прийшла до Погорєлова-молодшого рік тому, коли після помаранчевих подій він один із перших утік із фракції СДПУ(О) в облраді (в якій перебував кілька років поспіль) і приткнувся до БЮТівців. Чого ж не зробиш для збереження «себе гарного» у владі?  Такі ось метаморфози…


  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Вы и дальше по команде есдеков перепечатываете всяческую грязь? Неужели самим ума не хватаетнаписать какой-нибудь аналитический материал? Именно поэтому Вы и ассоциируетесь с есдеками.

  Аватар пользователя Гость

  Те що він хвалить БЮТ це квіточки, хай краще розкаже про то що Погорелов старший є на сьогодні САМОЮ богатою людиною в Ужгороді! І те що батько пропонував у Києві БЮТу 3 мільони доларів за те щоб пропхатись туди усім своїм кагалом і очолити штаб БЮТУ на Закарпатті! Але там не дурні люди вказали на двері, ось тому синочок злодія намагається пропхатись хочаб сам. Але у нього нічого не вийде, всі на Закарпатті знають цю родину! Наявність у списках Погорелова опустить рейтинг Батьківщини в каналізацію. А Батьківщина такого проколу недопустить, там чесні порядні патріоти України які пройшли й не через такі дрібні проблеми!!!