ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

По шпалам в Европу, или в Закарпатье объявились свои “корейко”

    27 апреля 2024 суббота
    62 переглядів

    Лісівники Закарпаття не зважаючи на необгрунтовані звинувачення у виникненні повеней, а це підтверджується науковими заключеннями державної комісії у 2001 році та заключенням науково-дослідного інституту УкрНДІгірліс у 2008 році, що ведення лісового господарства не є основним чинником виникнення катастрофічної повеней, завжди скромно і першими приймають на себе всі удари стихії, надають допомогу населенню та місцевим органам влади у запобіганні лиха та ліквідації наслідків природно-кліматичних катаклізмів.

    В Закарпатье у реки Рубят лес мужики-свистаки. ...
    В Закарпатье у реки Рубят лес мужики-свистаки. ...

    Ліси Закарпаття історично відіграють визначальну роль у соціально-економічному розвитку краю і є складовою частиною екологічного, рекреаційного та культурного середовища для існування багатьох народів і країн Європи.



    Закарпатське обласне управління лісового господарства є місцевим спеціально уповноваженим державним органом Державного комітету лісового господарства України.



    Площа земель державного лісового фонду Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства станом на 01.01.2008 року складає 493,7 тис.га, яка закріплена за 11 лісовими, 5 лісомисливськими і 2 лісодослідними господарствами.



    Із всієї площі лісового фонду можливих для експлуатації всього 212,9 тис.га, що становить 43,1 відсотки.



    Лісовий фонд області представлений високопродуктивними одновіковими деревостанами з бука, ялини, ялиці, дуба, явора, ясеня.



    Загальний запас деревини становить понад 200 млн. кубометрів. Заготівля деревини в усіх лісах області сягає менше одного млн. кубометрів в рік, а приростає за цей період близько трьох млн. кубометрів. Обсяги заготівлі деревини визначаються, виходячи із стану лісів, відповідно до чинного лісового та природоохоронного законодавства.



    Середній запас деревної маси на 1 га вкритих лісовою рослинністю земель в цілому по Україні складає 186 м3, в тому числі в лісах Держкомлісгоспу - 229 м3 а по Закарпаттю цей показник складає 349 кбм. і є другим серед країн Європи після Швейцарії.



    Потенціальні запаси і можливості українських лісів великі і, на думку спеціалістів та міжнародних експертів, далеко не використовуються.



    За період 2005-2008 роки Закарпатським обласним управлінням лісового господарства, яким керує молодий, але висококваліфікований спеціаліст Мурга Валерій, досягнуто позитивних результатів в плані покращення ведення лісового господарства , лісовідновлення, використання лісових ресурсів та охорони і захисту лісу.



    Свідченням цього є висока оцінка незалежної аудиторської організації, що видала Сертифікат міжнародної Опікунської Лісової Ради (FSC), єдиному на Україні обласному управлінню та його підприємствам.Ініціатором проведення такого аудиту був тодішній головний лісничий –науковець Володимир Кічура. Цією високою організацією проведено два повторні аудити, які підтвердили існуючий Сертифікат та правильність ведення лісового господарства.



    Вжитими заходами щодо боротьби з крадіями лісу, запровадження сертифікатів про походження деревини вдалося зменшити рівень самовільних рубок та крадіжок лісу в два рази. Так за рахунок активізації роботи по охороні лісу, службі, яку очолює Ігор Коцур, вдалося зменшити обсяги самовільних із 17,3 тис. кубометрів у 2003 році до 3,4тис. кубометрів у 2007 році.



    Щорічно на високому якісному рівні забезпечуються обсяги лісовідновлення, заліснюються всі зруби.



    Всі ділянки лісу призначені до суцільних рубок визначаються спеціальним лісовпорядним органом і погоджуються з органами охорони природи. Суцільні санітарні та лісовідновні рубки призначаються спеціальною комісією за участю незалежної лісопатологічної служби та органів охорони навколишнього природного середовища.



    Запроваджено прозорі методи реалізації всієї заготовленої деревини через біржові торги.



    За період 2005-2008 роки основні фінансово-економічні показники збільшились, а саме - реалізація продукції на 69 відсотків, середньомісячна заробітна плата працівника на 56 відсотків, платежі до зведеного бюджету та цільових фондів на 86,8 відсотка.



    У 2007-2008 роках ведеться активна роботу по розвитку лісової інфраструктури, збудовано лісових доріг на гірських схилах протяжністю понад 50 кілометрів.





    Повідомили UA-Reporter.com в Закарпатській обласній організації Товариства лісівників України





    Но не все так благополучно на Закарпатье в борьбе с лесной мафией, как утверждают лесники...



    Думается, что комиссии из Генеральной прокуратуры, которая прибыла в область, не составит особого труда проверить как фирмы нашего закарпатского “корейко”- Алексея Пристаи и его подельников, прикрывавшегося именем Виктора Балоги, о чем , может быть.., этот человек не имеет ни малейшего представления, которые работают на свой карман уничтожая наши леса.



    Есть уверенность, что работники прокуратуры не пройдут и мимо строительства на Шипоте под руководством Воловецкого лесничего Хилы городка коттеджей для себя и “социалиста” - брата по социальной “справедливости” из Комитета лесного хозяйства Украины г-на Пристаи. (Кстати единственный СОЦИАЛИСТ работающий в КАБМИНЕ по квоте НАШЕЙ УКРАИНЫ - ВОР И БЕСПРЕДЕЛЬЩИК ПРИСТАЯ)



    В последующих номерах мы поподробней расскажем, как о приключениях некоторых бизнесменов на пути по шпалам, но теперь уже в сторону нар, а также о крутом работнике Кабмина, “пламенном” социалисте-нашеукраинце ПРИСТАЕ, социально “осправедливившем” Закарпатье.






    Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
    Интернет-издание
    UA-Reporter.com
    Письмо редактору