ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Про електронні майданчики і не тільки….

24 января 2018 среда
Аватар пользователя Olena0911

Під час зустрічей cпеціалістів Prozorro з представниками держустанов та місцевого бізнесу у останніх виникає питання - навіщо презентувати всі діючі електронні майданчики? Мовляв, приїхали за чіткими відповідями на конкретні запитання. А тут презентації, реклама…Зміст подібних зауважень підвів до висновку, що більшість аудиторії просто не розуміє ідеї створення декількох електронних сервісів для роботи у системі. Тому, хотілося більш детально зупинитися на цій темі.
Можливість проведення закупівель в умовах чесної конкуренції – основний принцип роботи Prozorro. Тобто, відкрито оголошуємо, торгуємося. Користувачі бачать закупівлі через всі електронні майданчики, а постачальники подають пропозиції незалежно від того, через який майданчик оголошено тендер. Для замовників робота у системі безкоштовна, а вартість надання пропозиції для участі в тендері однакова для всіх. Таким чином, саме кількість майданчиків, що створює конкуренцію, не дозволяє одному майданчику стати монополістом. І конкурують вони між собою у створенні кращих умов роботи для всіх без винятку учасників торгів. Пропонують різні корисні та зручні додаткові сервіси, юридичну та інформаційну підтримку тощо.
Майданчик має стати для учасника системи партнером, радником і помічником. Можна сміливо стверджувати, що від успіху цієї співпраці багато у чому залежить успіх всієї подальшій роботи у Prozorro, яка, до речі, з 1 серпня є обов’язковою для всіх державних установ країни.
Саме тому в діяльності майданчика Public Bid ми робимо значний акцент на роботі служби підтримки клієнта, на наданні всебічної та системної інформаційної допомоги. Адже, з переходом на електронну систему кількість звернень користувачів за консультативною допомогою значно збільшилась.
І ще про деякі теми зустрічей. Дуже багато запитань щодо змін у законодавстві та необхідність подальшого його удосконалення. Наприклад, на одному такому заході будівельники запропонували Prozorro разом з представниками профільних установ розробити окрему методику сертифікацій для таких торгів. Представники громадських організацій не залишають без уваги питання про нецінові критерії та можливі ризики зловживань.
Одним словом, після 1 серпня, дня, коли всі держзакупівлі згідно закону відбуваються тільки через електронну систему, питань у людей значно побільшало. Тож, навчання всієї країни правильному користуванню Prozorro триває.

Рейтинг: 
Загрузка...