ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Тамара Прошкуратова: Заяви екс-президента ФК "Закарпаття" під час судового засідання про те, що злочинні накази йому віддавав екс-губернатор Різак, — це виключно результати "роботи" представників правоохоронних органів із В.Паульом

  14 июля 2020 вторник
  Аватар пользователя uzhgorod

  На Закарпатті перебуває народний депутат України Тамара Прошкуратова. Вчора, 18 серпня, Т.Прошкуратова офісі Закарпатського обласного комітету СДПУ(о) в Ужгороді дала прес-конференцію для ЗМІ.Відповідаючи на запитання журналістів Тамара Прошкуратова, зокрема, повідомила, що заяви екс-президента ФК "Закарпаття" В.Пауля під час судового засідання про те, що злочинні накази йому віддавав екс-губернатор Різак, - це виключно результати "роботи" представників правоохоронних органів із Паульом.

  "Робити такі заяви - це несолідно і дуже по-дитячому", - сказала Тамара Сергіївна. - Ніхто не зобов'язаний виконувати злочинні накази та ще прикриватися тим, що на нього тиснули."

  "Я знаю Івана Різака дуже добре і впевнена, що він не міг ні доручати, ні тим більше наказувати зробити щось протиправне і незаконне", - підкреслила Т.Прошкуратова.

  Спілкуючись в Ужгороді з журналістами, Т.Прошкуратова також виступила категорично проти введення в школі курсу історії "помаранчевої" революції. "По-перше, це була не революція, а сімейний переворот", - пояснила свою позицію нардеп.

  – Сім’я Ющенків привласнила собі всі бренди і символи цієї так би мовити революції. Як подія, яка мала місце в історії нашої держави, президентські перипетії 2004 року, безумовно, повинні бути висвітлені в курсі історії, але це не має бути окремий предмет чи навіть половина підручника історії для будь-якого класу”, - сказала Т.Прошкуратова.

  Вона також виступила проти введення в школах предмету християнської етики. „Нашу державу уже розділили на Схід і Захід, тепер ще хочуть поділити за релігійними ознаками”, - зауважила народний депутат. Вона також додала, що введення подібного предмету є грубим порушенням Конституції України, ст.. 35 якої чітко каже, що у нас держава відділена від релігії, а церква - від школи і будь-яка релігія не може вважатися офіційною.

  Т.Прошкуратова розповіла, що до комітету Верховної Ради з питань освіти надходить багато листів, в яких батьки школярів висловлюють обурення рішенням про введення в школі цього предмету.  За матеріалами "Віснику"

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору