ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Торжество канцелярського беззаконня

    03 мая 2024 пятница
    Аватар пользователя Гость

    01.08.07



    Торжество канцелярського беззаконня



    Закривавлені пазурі мукачівського барвистого криміналітету остаточно розчавили українське правосуддя



    Учора, в останній день липня, Апеляційний суд Івано-Франківської області оголосив вирок по справі екс-губернатора Закарпаття Івана Різака.



    Цього моменту сам Іван Різак, його рідні, і вся громадськість Закарпаття чекала скоро майже три роки. Скоро майже три роки, як найуспішнішого керівника області за часи української незалежності , приблудна помаранчева влада почала тероризувати у найганебніший спосіб. Три незаконні арешти, політичне переслідування рідних і близьких, організація доносів і провокацій, показові затримання і захоплення із спецназом на замовлення кумира логопедів, тодішнього міністра МВС. А потім , з приходом на Закарпатті до влади прокурора Бенци, кума Балоги, головного ініціатора і режисера політичної розправи, почалася блискавична фабрикація кримінальних справ проти Різака.



    Іван Різак, незважаючи на хвороби, мужньо зносив усі знущання над собою і вірив у свою невинуватість. Вірив у здатність довести це в суді. Вірили у це і його рідні, друзі, всі, хто його знає чи працював з ним.



    І судові слухання в Апеляційному суді Івано-Франківської області швидко показали, що кримінальні справи проти Різака – суцільне політичне замовлення. "Одна політика, ніякого криміналу", – казали досвідчені незаангажовані юристи. " Туфта", – говорили адвокати і незалежні прокурори. Кожен із придуманих Балогою і його прокурорськими сатрапами епізод – примітивна фальсифікація без найменших натяків на факти чи доказову базу. Більшість епізодів фальсифікувалися виключно на брехливих доносах зацькованих тою ж закарпатською прокуратурою людей, яких було поставлено перед фактом – або самим сідати в тюрму, або давати потрібні мукачівському пахану при владі свідчення проти Івана Різака. І хлопці, які ще вчора вважалися "крутими", ламалися, як сірники, і говорили все, що зажадав "Вітя".



    Та й сам "Вітя", який стрімко просувався по кар’єрній драбині, не цурався "шестьорити", а, якщо точніше, оговорювати свого земляка найбрехливішими свідченнями. Свалявський епізод, придуманий самим Балогою, як і самі свалявські події, базувався на свідченнях самого головного канцеляриста, який прямо показав Феміді своїм молочним канцелярським перстом на те, що "у всьому винуватий Різак". Свалявська Феміда в особі топ-судді Жиганської покірно винесла Різаку заочний вердикт, навіть не запросивши того бодай на одне судове засідання.



    Так от. Всі ці "кримінальні справи" в Івано-Франківську швидко розсипалися. Закарпатські прокурори, яким Бенца довірив виконання цього надважливого замовлення свого кума, почали нервувати. І тоді Віктор Балога, який уже газдував в кабінеті глави секретаріату президента, доручив керувати судовим процесом у Франківську безпосередньо своїм холуям –канцелярським перевертням. А щоб це керівництво було оперативним, в судових засіданнях оголосили "антракт" аж доти, поки в залі суду було встановлено суперсучасну записувальну техніку, яка дозволяла і канцеляристам, і їх босу із Завидова, відстежувати хід судових засідань і покази свідків в режимі online.



    Будь-які "неправильні" з точку зору Балоги дії прокурорів, свідків чи навіть самої судді тут же фіксувалися і отримували належну канцелярську оцінку, яка завершувалася дзвінками із високих кабінетів і "делікатними" порадами із додачею "пропозицій", від яких, за класичним висловом класичних мафіозі, відмовитися неможливо. Тобто, що далі до розвязки наближалися судді, то більшим був на них політичний тиск з боку чиновників, які хотіли вислужитися перед головним адміністратором президента.



    Мабуть не позаздриш головуючій на цьому суді Надії Стефанів, якій довелося працювати в умовах прискіпливого політичного контролю сатрапів Балоги і спорадичного жорсткого тиску з їх боку. І, хоч звісно, сьогодні процес тотального контролю за судовими засіданнями у справі Івана Різака публічно не розголошується ніким, безпосередні учасники судового процесу мали можливість щоразу відчути в залі суду, наскільки хаотичними б svit