ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Ужгородська міська організація "регіоналів" очищається від "попутників"

  03 декабря 2020 четверг

  Відбувся другий етап VII-ї конференції Ужгородської міської організації Партії регіонів України, на якому прийнято ряд важливих внутрішньопартійних рішень. Зокрема, як стало відомо "UA-Reporter.com", враховуючи рекомендації Ради Ужгородської міської організації ПРУ та згідно з аналізом діяльності кандидатів у депутати від цієї політичної сили по підготовці до виборів, учасники конференції вирішили виключити з партії Феєра Віктора Івановича, Булину Михайла Михайловича та Карпеченко Ольгу Володимирівну як таких, що не справилися з поставленими завданнями. Водночас вони виключені також із списків кандидатів у депутати Ужгородської міської ради від міської організації ПРУ.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Втікають пацюки!

  Аватар пользователя Гость

  просто Феер відмовився заплатити 50 000 баксів Ледиді!

  Аватар пользователя Гость

  Абсолютно згідний із Анонімом!
  Суки вони всі, причому рафіновані!!!

  Аватар пользователя Гость

  Думаю просто керівник Ужгородської міської організації ПРУ Біляков "віддячив" Феєру за те, що той відібрав у нього крісло секретаря Ужгородської міськради (молодець Біляков, він не злопамятний, но память має добру)

  Аватар пользователя Гость

  Кажуть люди, що Феєр в останні дні своєї "каденції" гарячково намагається якомога більше "хапнути" різноманітного майна, зокрема землі. Не виключно, що команда регіоналів не захотіла мати такого "активіста" серед своїх лав напередодні дня голосування.Правда виникає закономірне питання: а навіщо його взагалі брали до того списку? Невже раніше у "вароші" не знали хто такий той Феєр? Хоча... Ближчим часом можемо побачити і почути ще багато чого цікавого і, не лише серед регіоналів.