ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

В області перебуває Надзвичайний і Повноважний посол Великобританії в Україні Роберт Брінклі

  19 февраля 2019 вторник
  Аватар пользователя uzhgorod

  Він бере участь в роботі науково-практичної конференції "Карпатський трамвай ", яка проходить в Іршаві. Сьогодні Роберт Брінклі зустрівся з головою облдержадміністрації Іваном Різаком.

  Передусім Надзвичайного і Повноважного посла Великобританії в Україні зацікавив інвестиційний клімат у Закарпатті. Іван Різак інформував посла про те, що в Україні за розмірами інвестицій Великобританія посідає третє місце, а от в області - лише дванадцяте. В краї працює п"ять підприємств з британським інвестиціями. Їх обсяг складає лише два з половиною мільйона доларів.

  Роберт Брінклі сказав, що в цьому плані є багато невикористаних можливостей. Він готовий організовувати контакти закарпатських підприємців з британськими фірмами. І комерційний відділ Посольства чекає на пропозиції.

  Порушувалися на зустрічі і політичні питання. Великобританія вітає зусилля України до євроінтеграції та підтримує курс нашої держави на побудово демократичного суспільства. Роберт Брінклі виявив зацікавленість кількістю партій, представлених в обласній раді, принципами формування в ній депутатської більшості тощо.

  Крім того на зустрічі мова йшла про інформаційний простір Закарпаття. Роберт Брінклі повідомив про намір організувати в Ужгороді інформаційний ярмарок. Мета - розповісти закарпатцям про Великобританію і самим збагатитися новими знаннями про наш край.

  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору
  Загрузка...