ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

В Ужгороді створено Закарпатський союз виробників протипожежної продукції

  25 ноября 2020 среда

  Не секрет, що пожежі не таке уже й рідкісне явище у нашому житті. Майже чи не щодня від регіонального МНС дізнаємося про сумні випадки. І це передусім — пожежі в приватних помешканнях. Чому? Бо ж не всі наші краяни можуть собі дозволити встановити протипожежну сигналізацію та ще й засоби пожежегасіння. А багато з тих, що можуть, просто не задумуються над цим — традиції нема.Адже для запобігання вогню на промислових, комерційних та об'єктах загального користування встановлення протипожежних засобів є обов'язковим. Але багато підприємців, що є користувачами таких засобів, незадоволені їх якістю та умовами надання протипожежних послуг. Ні для кого не секрет, що є зловживання на цьому ринку. Тому й назріло питання: що робити для поліпшення ситуації? Для цього трохи більше року тому і був заснований Український союз виробників протипожежної продукції І послуг, що об'єднав найбільші підприємства — ліцензіати з даного виду діяльності, у тому числі компанію "СЕНК" з Ужгорода.

  А для сприяння формування цивілізованого ринку послуг у протипожежній сфері та підвищення якості цих послуг в Ужгороді відбулась установча конференція громадського об'єднання "Закарпатський союз виробників протипожежної продукції І послуг" за участю представників семи підприємств із декількох районів області.

  Серед основних завдань учасники поставили за мету також висвітлення інформації про даний вид ліцензійної діяльності у ЗМІ, надання консультацій підприємцям та приватним особам, що потребують послуг із протипожежної охорони.

  Головою ЗакСВППП обрано віце-президента ТОВ "СЕНК" Ігоря Барана.  Богдан ТУРОК.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Цирк! Задорнов із Жванецьким "гуляє"!
  "Головою ЗакСВППП обрано... Барана
  Богдан ТУРОК"
  Продюсер- хто? Слобода?