ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

В Ужгородського національного університету буде новий ботанічний сад!

  20 сентября 2019 пятница
  Аватар пользователя uzhgorod

  День здоров'я і чистоти довкілля провели в обласному центрі Закарпаття студенти, викладачі, декани факультетів Ужгородського національного університету (УжНУ). Розпочалася акція у мікрорайоні "Шахта", на території, виділеній університету під новий ботанічний сад. Близько тисячі студентів зібралися, аби висадити дерева та навести тут лад.

  Як зазначив проректор УжНУ з міжнародних зв'язків Микола Палінчак, із 1979 року значних посаджень не здійснилося. Цьогоріч Ужгородський держлісгосп та "старий" Ботанічний сад УжНУ заготовив майже 6 тисяч дерев і кущів різноманітних порід (дуб червоний, каштан їстівний, ялиця біла, айва японська, туя західна та ще понад з десяток видів). Озеленили й територію навколо новобудови - обласного кардіологічного диспансеру, а біля тротуарів виросла справжня жива огорожа.

  Поки тривало садіння, дівчата-студентки, "озброївшись" целофановими пакетами, прибирали територію. Але не тільки на "Шахті" тривала копітка робота - першокурсники прибирали й озеленювали територію навколо своїх факультетів і гуртожитків та університетської бібліотеки.

  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору

  Похожие новости