ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Янукович: Головне завдання під час другого туру виборів - виконання зобов’язань перед виборцями

  16 января 2021 суббота

  Своїм головним завданням під час другого туру президентських виборів Віктор Янукович вважає виконання зобов’язань перед виборцями. Про це глава уряду повідомив на брифінгу за результатами першого туру виборчої компанії.

  «Я дуже багато взяв на себе зобов’язань. Існує програма, виконання якої є моїм безпосереднім обов’язком. Мене ніхто не звільняв від моїх обов’язків, і я буду працювати над виконанням всіх рішень і робити все, що обіцяв виборцям», - наголосив прем’єр-міністр України. «Я не буду змінювати курс, лише посилю соціальний напрямок і буду добиватися більш якісного дотримання виконавцями своїх обов’язків», - зазначив Віктор Янукович. При цьому глава уряду відкидає можливість свого виходу у відпустку на час другого туру виборів.

  За словами Віктора Януковича, протягом перших двох-трьох днів після першого туру виборів він планує безпосередньо займатися усуненням проблемних організаційних питань, які виявилися під час проведення голосування. «Найближчим часом я буду збирати фахівців і виконавців, і ми разом будемо працювати над цими питаннями», - підкреслив глава Уряду.

  Прем’єр-міністр України також буде займатися питаннями забезпечення державними установами бюджетних грошових ресурсів в запланованих обсягах. «Ми будемо працювати над тим, щоб заплановані бюджетні надходження були виконані в повному обсязі, бо це запорука того, щоб ми могли своєчасно виконувати всі свої зобов’язання», - зазначив Віктор Янукович.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору