ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Юрій Беляков: "Фактор Ледиди" на Ужгородську міську організацію Партії Регіонів не впливає

  01 декабря 2020 вторник

  Як відомо, минулої суботи, 2 липня, в Києві відбулося розширене засідання політради Партії Регіонів України. 459 його учасників, делегації з 27 регіонів країни розглянули й детально обговорили соціально-економічну та суспільно-політичну ситуацію, яка скаллася в Україні після президентських виборів і окреслила пріоритетні завдання ПРУ. Окрім того, вони стали свідками підписання угоди про співпрацю між лідерами своєї партії та партії “Єдина Росія” (РФ).
  Сьогодні в Ужгороді відбулася прес-конференція голови міської організації ПРУ Юрія Белякова, який брав участь у засіданні Політради ПРУ 2 липня.

  Голова Ужгородської міської організації Партії Регіонів України Юрій БЕЛЯКОВ
  Голова Ужгородської міської організації Партії Регіонів України Юрій БЕЛЯКОВ

  Юрій Беляков, зокрема, повідомив, що учасники засдіання констатували, що курс нового Президента й уряду на чолі з Ю.Тимошенко не призвів до змін на краще. Нова влада продовжує демонструвати непрофесіоналізм, популізм, відсутність чітко визначених стратегічних орієнтирів державного розвитку і неспроможність системно працювати на втілення їх у життя. Наслідком невдалого керування країною стало помітне уповільнення економічного зростання, зниження обсягів промислового виробництва, дискримінація вітчизняного товаровиробника, малого й середнього бізнесу, а також, що найгірше, стагнація соціальної сфери, зниження доходів людей, повернення до ганебної практики невиплати заробітної плати.

  У такій складній соціально-економічній і політичній ситуації, що склалася в країні, Партія регіонів чітко заявляє про опозиційність до існуючої влади та свою здатність показати українському народу, що саме Партія регіонів — це та політична сила, яка зробить усе можливе для захисту прав і свобод громадян, для виправлення численних помилок нових керівників держави, для зупинення кризи, для стабілізації й розвитку економіки, усього суспільства.

  Партія регіонів, представляючи інтереси багатьох мільйонів людей, особливо відповідально ставитеся до детальної підготовки і реалізації своєї передвиборчої стратегії, зокрема, передвиборчої платформи, а також до подальшої розбудови партійної структури, покликаної втілити у життя окреслені основоположні принципи.

  У регіонах поетапно розгортаються громадські приймальні, основним завданням яких є юридична допомога громадянам із захисту їх конституційних прав на працю і політичну свободу, поінформував Ю.Беляков.  Зупинився голова Ужгородської міськорганізації Партії Регіонів і на непростих взаєминах із керівництвом Закарпатської регіональної організації ПРУ в особі Олександра Олександровича Ледиди. На переконання Ю.Белякова, тут ми маємо не просто особистісну неприязнь, а й ідеологічну розбіжність у поглядах і підходах до внутрішньопартійної діяльності та партійного будівництва. Про неприпустимий стиль керівництва голови ЗОО ПРУ О.Ледиди і діяльність останнього, неприпустиму з “генеральною лінією партії”, голова Ужгородської МО ПРУ говорив як на партійних конференціях, так і в приватних розмовах з О.Ледидою. На переконання Ю.Белякова, м’яко кажучи, “пасивно” спрацювала очолювана Ледидою партійна структура і на президентських виборах. І це не дивно, з огляду на тісні дружні та бізнесові зв’язки Ледиди з нинішнім закарпатським губернатором, тоді — керівником передвиборчого штабу В.Ющенка — Віктором Балогою. Більше того, журналісти дізнались і про таку цікаву подробицю: виявляється, ставши головою Закарпатською ОДА, В.Балога навіть пропонував О.Ледиді посаду одного із своїх заступників!

  Отож, не дивно, що невдовзі з центрального апарату ПРУ в Києві має приїхати комісія для вивчення ситуації в обласній партійній організації. Водночас Ю.Беляков заявив, що на повсякденну діяльність міської організації “регіоналів” “фактор Ледиди” не впливає. Не в останню чергу тому, що в Партії Регіонів низові партійні організації мають, згідно із статутом, чималу самостійність у своїй діяльності та прийнятті рішень.

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Рейтинг: 
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Цікаво, у що вильється заява Белякова? У звільнення Ледиди, самого Белякова, чи шалений тиск на Белякова зо всіх сторін, щоби змусити втекти самому? Ледиді немає змісту поступатися, адже він №1 у списках на облраду у 2006, а можливо попаде у ВР, як добре попросить! Значить буде "палити" Белякова!