ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

За 2004-й рік Закарпаття заробило 30 млн.грн. додаткових коштів

  30 марта 2020 понедельник
  Аватар пользователя uzhgorod

  Підсумки соціально-економічного розвитку Закарпатської області за 2004 рік з точки зору фінансово-бюджетної віддачі перевершили усі найпозитивніші прогнозні показники. Внаслідок економічного зростання в усіх галузях економіки, підвищення рівня її фінансової прибутковості, істотного перевиконання планових показників надходжень до державного та місцевих бюджетів очікувалося, що суми додаткових дотацій, отриманих регіоном, становитимуть приблизно 20 мільйонів гривень. Цей показник вдалося успішно виконати ще наприкінці минулого року. Як наслідок на сесії Закарпатської обласної ради, що відбулася 28 грудня 2004 року, було розподілено близько 20 млн. грн. на найважливіші соціально-економічні програми. Однак, за уточненими даними з урахуванням успішної роботи економіки області в останній декаді грудня минулого року, остаточна сума додаткових дотацій обласному і місцевим бюджетам становить близько 30 мільйонів гривень. Отже, таким чином на сьогодні не розподіленими в обласному та місцевих бюджетах залишається ще понад 10 млн. грн. додатково зароблених областю коштів.

  Враховуючи це, голова Закарпатської ОДА Іван Різак дав доручення підготувати звернення до обласної, районних та міських рад з пропозиціями щодо розподілу названих коштів по пріоритетних програмах та об’єктах. Зокрема, з урахуванням нинішнього стану забезпечення медичної галузі краю та оголошення 2005 року Роком охорони здоров’я в Закарпатті пропонується виділити 6 млн. грн. для поліпшення матеріально-технічної бази закладів медицини, особливо в гірській та сільській місцевостях, придбання діагностичного та лікувального обладнання для обласних медичних установ, а також придбання 50 одиниць санітарного автотранспорту для сільських лікарських амбулаторій.

  Крім цього, керівник області запропонував також виділити 2 млн. грн. для завершення будівництва Боздошського транспортного мосту в Ужгороді, 1,5 мільйона – на реконструкцію обласного українського музичного-драматичного театру і 500 тисяч – на ремонт і реконструкцію „Будинку Європи”, створеного минулого року на виконання указів та доручень Президента України з питань прискорення євроінтеграцій-них процесів на регіональному рівні.

  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору

  Похожие новости