ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Закарпаття: Ветерани війни отримають стаціонарні і мобільні телефони

  06 декабря 2019 пятница
  Аватар пользователя uzhgorod

  До Дня Перемоги на Закарпатті сорок ветеранів Великої Вітчизняної війни отримають телефони. Фінансово допомогти у цій справі добровільно взялися компанії Укртелеком, Утел, Київстар та UMC. Вони виділять 75,8 тисячі гривень на встановлення апаратів зв’язку.Як повідомив заступник голови Закарпатської ОДА Олексій Іванчо, цієї суми достатньо, щоб провести телефони 40 учасникам бойових дій. За його словами, оператори мобільного зв’язку UMC та Київстар до 9 травня подарують ветеранам по 10 мобільних телефонів кожна разом зі стартовими пакетами. Їх отримають ті, в оселях котрих не має технічної можливості для проведення лінійних апаратів зв’язку.

  З початку 2005 року у краї телефони було встановлено 378 особам пільгових категорій, із них – 132 ветерани та учасники Великої Вітчизняної війни.

  Наразі у “ветеранській” черзі на телефони у Закарпатській області перебувають 366 осіб і зменшується вона досить-таки повільно.


  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору

  Комментарии

  Аватар пользователя Гость

  Шановні друзіщом був учасник війни в 1945 році наймолодший мавби народитись в 1929 році тепер би мусіли мати 76 років.Так скільки вас тих які почали війну в 16 років ,скільки вас 76 річних які насправді ще могли бути учасниками війни??!!Вірю що кожний здоровий мозок відповість - мізер.А що ми маємо.Так що всі хто мав 16 років в СРСР були призвані в Армію.Ану гляньте якої національності всі ці Учасники ВВВ.А скільки з них Закарпатців.Дорогі мої земляки чи не пора перестати кормити чужоземців,чи не пора вже скинути з наших плеч приживців.В моєму селі жиє 7 жителів яким за 76 але ніодин з них небув учасником ВВВ , так звідки в моєму районі,моєму місті,моїй області взялось до цих пір тих старожилів.Ні мої шановні я християнин я поважаю старість,поважаю і інші національні меншини ,але говорю вам ,що вже досить нести на своїх плечах той тягар який нам залишили Сталін і Гітлер.Я питаю вас,а що в Польщі,Словакії Болгарії небуло стільки народжених в 1929 році беруди процентне відношення до загальної кількості населення.Так що виходить що одні російські євреї які були народжені в 1929 році були призвані на військові дії.Кожний скажете що це абсурд,кожний скажете ,що це пахне національною ненавистю.Так прошу Вас тих хто і надалі киває ,що він учасник подумайте над тим яким макаром ви отримали те посвідчення.Неганьбіть свою націю і недавайте повод для виникнення сіонісько шовіністично нацистичних течій.