ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют
пістолет

пістолет

  17 октября 2019 четверг

  23 лютого, у День захисника Вітчизни, в одному з ресторанів обласного центру Закарпаття міста Ужгорода двоє чоловіків вчинили бійку. По захист один із них звернувся до міліції.

  6 просмотров. Обсудить (2)

  Прокуратурою Закарпатської області порушено ще одну кримінальну справу стосовно колишнього голови Закарпатської обласної державної адміністрації Івана Різака – за ознаками злочинів, передбачених ч. 3.ст. 365 та ч.2 ст.

  2 просмотров. Обсудить (6)

  У червні Генеральна прокуратура закінчила попереднє слідство і передала до суду кримінальну справу, порушену за матеріалами оперативників Департаменту карного розшуку МВС України, стосовно бандитського угруповання.

  3 просмотров. Обсудить (0)

  Чи могло б колись подумати подружжя Іванових (прізвище з етичних міркувань змінено), що через кілька років поселення у цьому затишному будинку на Червениці несподівано обірветься їхнє життя. У 2000 р. Олександр з Людмилою, приїхавши із Казахстану на Закарпаття, були вражені красою краю. Відтак подружжя поселилося в Ужгороді.

  6 просмотров. Обсудить (0)

  Обідньої пори у кафе "Сервіс", що на території "Закарпатавтотехсервісу" в с.Кольчино Мукачівського району, був виявлений труп 35-річного водія ТОВ "Закарпатавтотранс" з вогнепальним пораненням голови.

  7 просмотров. Обсудить (0)