ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

12 листопада в Ужгороді відбудеться Форум закарпатських учених

  16 января 2021 суббота

  Сьогодні голова Закарпатської облдержадміністрації Іван Різак підписав розпорядження про проведення в області форуму закарпатських вчених. На виконання цього документу створено оргкомітет.

  Як все буде відбуватися, Іван Різак обговорив в ході зустрічі з головою ініціативної групи, членом-кореспондентом НАН України, професором Отто Шпеником та ректором УжНУ, професором Василем Русином. Форум закарпатских вчених, на який зберуться близько 400 провідних науковців краю, відбудеться в Ужгороді 12 листопада. Тема зібрання – стан та перспективи розвитку освіти та науки Закарпаття.

  Як стало відомо “UA-REPORTER.COM”, планується обговорити актуальні питання інтеграційних процесів в освіті, науці та інновації, розробити рекомендації для поліпшення підготовки наукових та педагогічних кадрів регіону. Керівник краю запевнив, що ідея проведення цього поважного зібрання вчених отримає усіляку підтримку з боку обласної влади. Іван Різак також висловив сподівання, що форум матиме добрий старт і відтак стане традиційним.
  Ужгородський національний університет готує висококваліфікованих перекладачів
  В Ужгороді обговорено проблемні питання українсько-словацьких взаємин у гуманітарній сфері
  Ужгородський міжнародний економічний форум викликав значний резонанс серед наукових кіл
  На Закарпатті найбільше дослідників і техніків трудяться в Ужгороді

  Нас уже 25000 в Facebook! Присоединяйтесь!
  Интернет-издание
  UA-Reporter.com
  Рейтинг: 
  Письмо редактору