ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Анатолій Мирошниченко: ми робимо добре діло для майбутніх поколінь

  25 сентября 2022 воскресенье
  Аватар пользователя priluki

  Линовиця – мальовничий куточок Прилуччини. Гордістю місцевих жителів є два парки, які прикрашають селище вже не одну сотню літ. Їдуть і йдуть до них люди, аби насолодитися чистим повітрям, поблукати серед рідкісних дерев, відпочити в тіні їх розлогих крон. Проте, як і ми, парки старіють, дерева відживають. Тож щовесни мешканці Линовиці оновлюють насадження у парках, аби зберегти їх для нащадків. Цього року разом із линовчанами в парку князя Жевахова працювали депутати Прилуцької районної ради від Партії регіонів. Вони ініціювали акцію по висаджуванню молодих дерев і 20 квітня провели її. Паркову зону прикрасили більше двохсот беріз, верб та дубів, придбаних депутатом Чернігівської облради Анатолієм Мирошниченком.

  Анатолій Мирошниченко, депутат Чернігівської облради:

  – Уже стало традицією депутатів від Партії регіонів до Дня довкілля організовувати заходи з облаштування територій та відновлення парків на Прилуччині. Кажуть, справжній чоловік має виростити сина, посадити дерево та збудувати дім. За останні десять днів я взяв участь в оновленні двох парків, де висаджено близько чотирьохсот дерев. Тому почуваюся щасливою людиною. Дуже приємно, що керівництво району підтримало нашу ініціативу і долучилося до акції.

  Світлана Жукова, голова Прилуцької районної організації Партії регіонів, голова фракції Партії регіонів в Прилуцькій райраді:

  – Партія регіонів у Прилуцькій районній раді налічує двадцять дев’ять депутатів. Ми дружні, згуртовані. Сьогодні у повному складі приїхали до Линовиці оновлювати парк. А вже завтра, у День довкілля, разом прибиратимемо територію району. Любити рідну землю треба не на словах, а конкретними справами.

  Андроніка Тарасенко, депутат Прилуцької райради від Партії регіонів, заступник голови Прилуцької райдержадміністрації:

  – Сьогодні ми є учасниками оновлення перлини садово-паркового мистецтва – Линовицького парку Жевахова. Таких місць у районі небагато, тому їх треба берегти. У парку Жевахова постійно проводяться розчищення, підсаджування нових дерев, він один із найулюбленіших куточків відпочинку жителів Линовиці та сусідніх сіл. Акція, ініційована депутатами райради від Партії регіонів, омолодила парк – і це дуже добре.

  Олександр Назарко, голова селищної ради Линовиці:

  – Парк князя Жевахова унікальний. У ньому ще з часів князя (а це понад сто років тому) шумлять кронами рідкісні для нашої місцевості дерева. Земля у Линовищі не піщана, тому мало де побачиш сосни та ялини. А в парку вони ростуть. Ми їх бережемо, як зіницю ока. Парк доглядаємо і щороку оновлюємо. Цьогоріч жителі селища вже висадили більше тисячі берізок, дубів та верб. Тепер естафету продовжили депутати-регіонали. Погода сприятлива, тож молоденькі деревця неодмінно приймуться, аби довго радувати нас.

  Світлана Берегова