ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

GPS-моніторинг міського (приміського) транспорту.

  30 сентября 2022 пятница
  Аватар пользователя ferencbaki89

  У зв'язку з зростанням вимог до якості пасажирських і вантажних перевезень, виникає гостра необхідність постійно оптимізувати роботу транспорту. Також з проведенням Євро 2012 - транспорт буде забезпечувати розміщення і розподіл мас туристів по країні та з урахуванням наявності постійно проживаючого населення навантаження на транспортниі мережі істотно зросте. У зв'язку з цим виникає гостра необхідність оптимізації роботи транспортних систем міського, приміського та міжміського пасажирського та вантажного транспорту.

  Можливості борудованія gps-моніторингу дозволяють у реальному часі:
  - керувати швидкістю, маршрут руху транспорту,
  - контролювати число (наявність) пасажирів (вантажу ) в салоні (кабіні, кузові) транспортного засобу,
  - вести суворий облік перевезених пасажирів за одиницю (період) часу,
  - здійснювати швидке реагування на нештатні ситуації і вчасно ліквідувати їх наслідки.

  Заходи здійснюються за допомогою gps-моніторингу дозволять уникнути:

  -аварій внаслідок порушення: швидкісного режиму, встановленого маршруту руху транспортного засобу - основна причина аварій (визначається трекером)
  - перевантаження транспортного засобу (датчики: підрахунку пасажирів, навантаження на вісь)
  - заниження виручки від перевезення неврахованих пасажирів (датчик пасажиропотоку-здійснює підрахунок перевезених пасажирів),
  - псування вантажу (датчики температури, відкриття дверей),
  - транспортування неврахованих вагонів на залізничному транспорті (датчик підрахунку вагонів),
  - перевитрати палива, внаслідок порушення швидкісного режиму або надання до списання відпрацьованих залишків відповідно до норм експлуатації (відрізняються від реальних у велику сторону)

  У зв'язку з тим, що міська адміністрація несе відповідальність за безпеку міських пасажирських перевезень (дотримання швидкісного режиму, маршруту, відповідність кількості пасажирів у кількості місць салоні), якість надаваних послуг (дотримання необхідних тимчасових інтервалів руху транспорту) й ін є всі підстави для включення устаткування gps-моніторингу в список необхідного для даного виду транспорту із зазначенням конкретних заходів та термінів з його встановлення і організації міського диспечерського центру.

  Установка устаткування gps-моніторингу транспорту дозволить зберегти десятки тисяч людських життів і здоров'я сотням тисяч людей, внаслідок зменшення небезпеки на дорогах.

  Організація диспечерського Центру міського транспорту в міській мерії, підготовка співробітників для нього здійснюються компанією безкоштовно.

  Преференції:
  власникам транспортних парків

  власники транспорту, підключеного до Диспечерська пункту, мають можливість здійснення gps-моніторингу транспорту - реальне визначення: маршруту, швидкості, мотогодин, витрати палива, наявність вантажу (датчики: температури, закривання дверей, наявності пасажира), навантаження на вісь, голосовий зв'язок та ін без абонплати;

  пасажироперевізниками
  можливість оперативно змінювати кількість автобусів на маршруті відповідно до завантаженістю маршруту - економія моторесурсу, палива;
  ваозможность визначення рентабельності і реальної затребування пассажіропереврзкі на даному маршруті з метою його корекції;
  можливість здійснювати гучномовний зв'язок з водієм;
  опратівной управління маршрутним засобом з урахуванням ситуації, дорожньої обстановки;
  контроль витрати палива;

  мерії

  можливість контролю роботи міського пасажирського траспорту;
  можливість контролю вулиць і територій, прилеглих до зупинок - наявність камер відеоспостереження в місцях зупинки маршрутного транспорту;
  можливість подачі сигналу тривоги на диспетчерський пункт МВС з місць зупинки маршрутного транспорту - наявність тривожної кнопки.

  Компанія готова в короткий термін зробити поставки обладнання та його установку.

  GPS-МОНІТОРИНГ МІСЬКОЇ ТРАНСПОРТУ ЗАБЕЗПЕЧУЄ:

  - можливість автоматичного обмеження максимальної швидкості руху за допомогою керованих програмуруємих виконавчих пристроїв обмеження подачі палива у двигун кожного окремого транспортного засобу на кожній окремій ділянці міського маршруту з урахуванням вимог ДАІ
  - можливість точного обліку пасажирів
  - можливість обмеження кількості пасажирів (посадкових місць)
  - можливість контороля маршруту кожного окремого тр. кошти, інтервалів руху з зазначенням часу підходу на інформаційній панелі, розташованої на зупинці маршрутного транспорту.

  Організація мерією міста диспечерського пунктів пасажирських та вантажних транспортних парків з використанням інноваційних технологій надаються компанією GPSCom Ukraine є реальним заходом міської адміністрації спрямованим на підвищення рівня життя мешканців.

  Співробітниками компанії розроблена програма діспечірезаціі міського маршрутного транспорту. Основні елементи програми містять наступні заходи:

  - Установка в захищених боксах на обладнаних зупинках міського пасажирського транспорту інформаційних панелей - плазмових ТВ (оповіщення про: маршрутах прямування, підході найближчого автобуса кожного з маршрутів, наявності вільних місць в автобусі, інтервалі руху між найближчими автобусами кожного з маршрутів, а також розміщення: споживчої , політичної та соціально ї реклами);
  -обладнання диспетчерського пункту міського транспорту в наданому міською адміністрацією приміщенні (не менш 20м2).
  - установка на транспортний засіб: gps-обладнання (автомобільний кнтроллер - трекер), виконавчого пристрою (блокування подачі палива), зовнішніх оповіщають пристроїв (датчик пасажиропотоку, гучномовний зв'язок), в салоні пасажирського транспортного засобу рекламного обладнання (LCD-панелей) для демонстрації рекламних відеоматеріалів.

  Контактний телефон в м. Ужгород: 099-562-63-65