ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Коли вже шакали наїдяться???

  19 февраля 2018 понедельник
  Аватар пользователя Палінкаш Іван Іванович

  Блокування 2-3 теплоелектростанцій із десяти, котрі належать Януковичу, і складають 5% енергосистеми України - НЕ МОЖЕ ПРИВЕСТИ ДО ПОРУШЕНЬ ЕНЕРГОЗАБЕЗПЕЧЕННЯ України, а лише до зменьшення забезпечення окремого району Донецької і Луганської області!!! Основною проблемою ТОРГІВЛІ НА КРОВІ є часткове припинення реалізації вугілля Януковича, Ахметова в яку обов'язково входить часка владної верхівки України.
  Чи є в України компенсаторні механізми? Однозначно, бо вони і були прийняті на засіданні Кабінету Міністрів 15.02.2017р.. Було прийнято рішення компенсувати втрати, збільшивши потужність атомних енергоблоків. Але ми знаємо, що вартість кіловати атомної енергії меньше копійки, а теплової угольної близько гривні - тобто в сотні раз меньше. Атомними енергоблоками Україна може компенсувати майже всю теплову генерацію енергії, але тоді Ахметов, Янукович і сьогодніщня влада залишаться без прибутків! Чому у нас не розвиваються альтернативна енергетика? - Тому, що тоді нікому не потрібен буде антрацит Януковича, Ахметова, і не буде відкатів сьогоднішній владі!
  На КМ декларується, що в зв'язку з компенсацією атомною енергетикою необхідно збільшити ціну електроенергії??? Якщо в складовій ціни збільшиться складова атомної енергетики - то собівартість повинна зменьшитись, а з нею і вартість, як то відбулося у всій Європі.
  Нічого особливого в збільшенні складової атомної енергетики немає - енергосистема Франції і Японії на 80% складається із атомної енергетики, що в 2 рази більше ніж в Україні.
  Одне не зрозуміло, якщо в Україні 40% енергетики атомної по ціні 0,3-0,5 копійок, чому ціна катастрофічно зростає і далі зростатиме??? Коли вже шакали наїдяться???

  Рейтинг: 
  Загрузка...