ЧитаютКомментируютВся лента
Это читают
Это комментируют

Новости и события в Закарпатье ! Ужгород окно в Европу !

Російська загроза. Естонія готується до вуличних боїв з росіянами в прикордонних містах

  29 сентября 2022 четверг
  Аватар пользователя ВО Тризуб

  За повідомленнями естонських ЗМІ, мер прикордонного з Росією естонського міста Кохтла-Ярве (60 км. від кордону) Євген Соловйов опублікував на новинному порталі kjpanorama.eu офіційне повідомлення, що естонська армія проведе 12 травня на вулицях міста начання з відпрацювання вуличних боїв. Мер Соловйов пише в своїй статті.

  У місті пройдуть навчання Сил оборони. У нашому міськуправлінні 14-го березня пройшла нарада з представниками Сил Оборони з приводу військових навчань «Весняний шторм», які цього року частково торкнуться території Кохтла-Ярве.

  Навчання пройдуть з 3 по 19 травня, а нашого міста вони торкнуться 12 травня. Це полягатиме в тому, що підрозділи Віруського піхотного батальйону загальною чисельністю близько 1000 осіб пройдуть по деяких вулицях Ярвеської частини міста (маршрут руху показаний на схемі), починаючи від в'їзду до міста з боку Таллінського шосе і Північного мікрорайону.

  По шляху проходження вони, за легендою навчань, матимуть декілька вуличних сутичок. При цьому використовуватимуться навчальні патрони і шумові вибухові пакети.

  Після виконання своїх завдань підрозділи покинуть місто у напрямі Сомпа, пройшовши через Кява. Рухатися вони будуть як в пішому порядку, так і на автотранспорті. В цілому їх перебування в місті може зайняти близько двох годин».

  Естонські ЗМІ відзначають, що на території Кохтла-Ярве і раніше бували військові навчання, але місцем проведення їх була видалена територія біля селища Сиргала.

  Тепер, у зв'язку з сильно збільшеною російською загрозою, вони відбуватимуться в самому місті.